Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округінің Қорғалжын ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 6424 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Қорғалжын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округінің Қорғалжын ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Комсомольская көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Отделение № 1 көшесі Хамит Ерғалиев көшесіне;
3) Карл Маркс көшесі Қайым Мұхамедханов көшесіне;
4) Киров көшесі Әлихан Бөкейханов көшесіне;
5) РСУ көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
6) Подстанция көшесі Баубек Бұлқышев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауылдық
округінің әкімі
Ж.Омаров

О переименовании улиц села Коргалжын Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района
Решение акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 5 февраля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2018 года № 6424
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Коргалжынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Коргалжын Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района:
1) улицу Комсомольская на улицу Тауелсиздик;
2) улицу отделение №1 на улицу Хамита Ергалиева;
3) улицу Карла Маркса на улицу Кайыма Мухамедханова;
4) улицу Кирова на улицу Алихана Бокейханова;
5) улицу РСУ на улицу Ыбырая Алтынсарина;
6) улицу Подстанция на улицу Баубека Булкышева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского
сельского округа
Ж.Омаров