Сандықтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 тамыздағы № А-8/218 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қыркүйекте № 6787 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № А-11/360 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 20.11.2019 № А-11/360 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Сандықтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.С.Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Исмағамбетов
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 24 тамыздағы
№ А-8/218 қаулысымен
бекітілген
Сандықтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№ р/с
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Орналастыру орындары
1
Балкашино ауылы

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 августа 2018 года № А-8/218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 сентября 2018 года № 6787. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20 ноября 2019 года № А-11/360
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20.11.2019 № А-11/360 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сандыктауского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омарова К.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района
А.Исмагамбетов
Утверждены
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 24 августа 2018 года
№ А-8/218
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сандыктауского района
№ п\п
Наименование административно территориальной единицы
Места размещения
1
село Балкашино