Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6940 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Белгород ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Преображенка ауылының Набережная көшесі Біржан сал көшесіне қайта аталсын.
2. Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Раздольное ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Лесная көшесі Қазыбек би көшесіне;
2) Речная көшесі Мағжан Жұмабаев көшесіне.
3. Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Белгородское ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Транспортная көшесі Шоқан Уәлиханов көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Бөгенбай би көшесіне;
3) Клубная көшесі Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
4) Пришкольная көшесі Әлия Молдағұлова көшесіне;
5) Пионерская көшесі Қанай би көшесіне;
6) Набережная көшесі Шамай батыр көшесіне.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Белгород ауылдық
округінің әкімі
Б.Жанғожин

О переименовании улиц населенных пунктов Белгородского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2018 года № 6940
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Белгородского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Набережная села Преображенка Белгородского сельского округа Сандыктауского района на улицу Биржан сал.
2. Переименовать улицы села Раздольное Белгородского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Лесная на улицу Казыбек би;
2) улицу Речная на улицу Магжан Жумабаев.
3. Переименовать улицы села Белгородское Белгородского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Транспортная на улицу Шокан Уалиханов;
2) улицу Комсомольская на улицу Богенбай би;
3) улицу Клубная на улицу Ракымжан Кошкарбаев;
4) улицу Пришкольная на улицу Алия Молдагулова;
5) улицу Пионерская на улицу Канай би;
6) улицу Набережная на улицу Шамай батыр.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Белгородского
сельского округа
Б.Жангожин