Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7011 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Максимов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Максимовка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Мұстафа Шоқай көшесіне;
2) Мир көшесі Жұмабек Тәшенев көшесіне;
3) Набережная көшесі Оқжетпес көшесіне;
4) Валентина Терешкова көшесі Нұрлы жол көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Спасское ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Молодежная көшесі Алаш көшесіне;
2) Подгорная көшесі Жекебатыр көшесіне.
3. Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Новый городок ауылының Речная көшесі Жабай көшесіне қайта аталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Максимов ауылдық
округінің әкімі
Е.Васильцова

О переименовании улиц населенных пунктов Максимовского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Максимовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 10 декабря 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7011
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Максимовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Максимовка Максимовского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Ленин на улицу Мустафа Шокай;
2) улицу Мир на улицу Жумабек Ташенев;
3) улицу Набережная на улицу Окжетпес;
4) улицу Валентина Терешкова на улицу Нурлы жол.
2. Переименовать улицы села Спасское Максимовского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Молодежная на улицу Алаш;
2) улицу Подгорная на улицу Жекебатыр.
3. Переименовать улицу Речная села Новый городок Максимовского сельского округа Сандыктауского района на улицу Жабай.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Максимовского
сельского округа
Е.Васильцова