Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6936 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қортындысы негізінде, Сандықтау ауылдық округінің әкімі міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі Сандықтау ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Луговая көшесі Мәлік Ғабдуллин көшесіне;
2) Набережная көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне;
3) Заречная көшесі Жабай көшесіне;
4) Подгорная көшесі Алаш көшесіне;
5) Целинная көшесі Абылай хан көшесіне;
6) Комсомольская көшесі Әл-Фараби көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі Новоромановка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Шоқан Уәлиханов көшесіне;
2) Мир көшесі Абай көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы
С.Байымбетова

О переименовании улиц населенных пунктов Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2018 года № 6936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, исполняющая обязанности акима Сандыктауского сельского округа РЕШИЛА:
1. Переименовать улицы села Сандыктау Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Луговая на улицу Малик Габдуллин;
2) улицу Набережная на улицу Мухтар Ауезов;
3) улицу Заречная на улицу Жабай;
4) улицу Подгорная на улицу Алаш;
5) улицу Целинная на улицу Абылай хан;
6) улицу Комсомольская на улицу Ал-Фараби.
2. Переименовать улицы села Новоромановка Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Ленин на улицу Шокан Уалиханов;
2) улицу Мир на улицу Абай.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Сандыктауского
сельского округа
С.Баимбетова