Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 "Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 182/25-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 ақпанда № 6402 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 162/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 162/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысынын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № А-12/567 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6274 болып тіркелген) сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) кіріспеде келесі редакцияда баяндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) қосымшада, кестенің 3-бағанында:
жетінші жолда (аймақ нөмірі III) "Мәншүк ауылдық округі" алынып тасталсын, жиырма үшінші жолды (аймақ нөмірі IV) "01-011-093 Разъезд № 93 (Тасты ауылдық округі)" алынып тасталсын;
3) тақырыпта және қазақ тіліндегі барлық мәтін бойынша: "жоғарылату", "жоғарылатылсын", "жоғарылатылған" сөздері "арттыру", "арттырылсын", "арттырылған" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
С.Абеева
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
30.01.2018
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Жантеміров
30.01.2018

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 182/25-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 февраля 2018 года № 6402. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 162/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 162/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением акимата Акмолинской области от 13 декабря 2017 года № А-12/567 и решением Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-6 "Об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6274) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5656, опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:";
2) в приложении, в графе 3 таблицы:
в строке седьмой (номер зоны III) слова "Маншукский сельский округ" исключить, строку двадцать третью (номер зоны IV) "01-011-093 Разъезд № 93 (сельский округ Тасты)" исключить;
3) в заголовке и по всему тексту внести изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
С.Абеева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
30.01.2018
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Жантемиров
30.01.2018