Ақмола облысы Целиноград ауданының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6665 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 9 хаттамасына сәйкес, Целиноград ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Целиноград ауданының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Т.О. Каткадамов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 22 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев

Об объявлении на территории Целиноградского района Акмолинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 11 июня 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2018 года № 6665
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О гражданской защите" от 11 апреля 2014 года, протоколом внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 22 мая 2018 года № 9, аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Целиноградского района Акмолинской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Целиноградского района Каткадамова Т.О. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 22 мая 2018 года.
Аким
Целиноградского района
М.Таткеев