Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6389 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімішілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Қабанбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Нуринская көшесі Нұра көшесіне;
2) Революционная көшесі Желтоқсан көшесіне;
3) Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне;
4) Тельман көшесі Бірлік көшесіне;
5) Ленин көшесі Достық көшесіне;
6) Целинная көшесі Сарыарқа көшесіне;
7) Победа көшесі Жеңіс көшесіне;
8) Макаренко көшесі Сарыадыр көшесіне;
9) Школьный квартал көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
10) Новый квартал көшесі Ынтымақ көшесіне;
11) Степная көшесі Бытығай көшесіне;
12) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
13) Джамбула-подстанция көшесі Энергетиктер көшесіне;
14) Коммунистическая көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
15) Спортивная көшесі Жағалау көшесіне;
16) Пионерская көшесі Майбалық көшесіне;
17) Лихачев көшесі Борлыкөл көшесіне;
18) Октябрьская көшесі Үш тас көшесіне.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қабанбай батыр
ауылдық округі әкімі
А.Мурзагельдиев

О переименовании улиц села Кабанбай батыра Целиноградского района
Решение акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 26 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6389
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года аким сельского округа Кабанбай батыра РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Кабанбай батыра Целиноградского района:
1) улицу Нуринская на улицу Нура;
2) улицу Революционная на улицу Желтоксан;
3) улицу Мир на улицу Бейбитшилик;
4) улицу Тельман на улицу Бирлик;
5) улицу Ленин на улицу Достык;
6) улицу Целинная на улицу Сарыарка;
7) улицу Победа на улицу Женис;
8) улицу Макаренко на улицу Сарыадыр;
9) улицу Школьный квартал на улицу Ыбырай Алтынсарин";
10) улицу Новый квартал на улицу Ынтымак;
11) улицу Степная на улицу Бытыгай;
12) улицу Молодежная на улицу Жастар;
13) улицу Джамбула-подстанция на улицу Энергетиктер;
14) улицу Коммунистическая на улицу Тауелсиздик;
15) улицу Спортивная на улицу Жагалау;
16) улицу Пионерская на улицу Майбалык;
17) улицу Лихачев на улицу Борлыкол;
18) улицу Октябрьская на улицу Уш тас.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
Кабанбай батыра
А.Мурзагельдиев