Целиноград ауданы Максимовка ауылының құрамдас бөліктеріне атаулар беру және Төңкеріс ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Максимовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6920 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Максимовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Максимовка ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Мира көшесін Бейбітшілік көшесіне;
Заводская көшесін Бірлік көшесіне;
50 лет ВЛКСМ көшесін Жастар көшесіне;
Лиза Чайкина тұйық көшесін Наурыз тұйық көшесіне;
Набережная көшесін Жағалау көшесіне;
Степная көшесін Сарыарқа көшесіне.
2. Целиноград ауданы Төнкеріс ауылының көшелері қайта аталсын:
Отто Шмидт көшесін Жұмабек Тәшенев көшесіне;
Молодежная көшесін Жамбыл Жабаев көшесіне;
Школьная көшесін Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне;
Целинная көшесін Өркениет көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Максимовка ауылдық
округінің әкімі
Алжабаев Г.Н.

О переименовании составных частей села Максимовка и переименовании улиц села Тонкерис Целиноградского района
Решение акима Максимовского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 20 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2018 года № 6920
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Максимовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Максимовка Целиноградского района:
улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
улицу Заводская на улицу Бирлик;
улицу 50 лет ВЛКСМ на улицу Жастар;
переулок Лиза Чайкина на переулок Наурыз;
улицу Набережная на улицу Жагалау;
улицу Степная на улицу Сарыарка.
2. Переименовать улицы села Тонкерис Целиноградского района:
улицу Отто Шмидт на улицу Жумабек Ташенев;
улицу Молодежная на улицу Жамбыл Жабаев;
улицу Школьная на улицу Ахмет Байтурсынулы;
улицу Целинная на улицу Оркениет.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинсой области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Максимовского
сельского округа
Алжабаев Г.Н.