Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № С-22/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № С-28/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 6635 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № С-22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6300 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Вести", "Өрлеу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Шевченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының
әкімі
Г.Сәдуақасова
18.05.2018 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 18 мамырдағы
№ С-28/4 шешіміне
1 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы

О внесении изменения в решение Шортандинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № С-22/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2018 года № С-28/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2018 года № 6635
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 20 декабря 2017 года № С-22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6300, опубликовано 13 января 2018 года в районных газетах "Вести", "Өрлеу") следующее изменение:
приложения 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Шевченко
Секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского
района
Г.Садвокасова
18.05.2018 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-28/4 от 18 мая 2018 года
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата

29262
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17027
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42418
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
160604,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
13562
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13562
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13562
2
Әлеуметтiк көмек
104570,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1838,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1838,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102731,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43648
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22550
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
859
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9133
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26541
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42471,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42434,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22850,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
257
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7326
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12001
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
37
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
48404
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2332
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2332
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру

29262
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17027
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42418
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160604,2
1
Социальное обеспечение
13562
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13562
005
Государственная адресная социальная помощь
13562
2
Социальная помощь
104570,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1838,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1838,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102731,8
002
Программа занятости
43648
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22550
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
859
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9133
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26541
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42471,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42434,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22850,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
257
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7326
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12001
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
37
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
48404
1
Жилищное хозяйство
2332
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2332
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда