Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-23/2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № С-28/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 6636 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6301 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Вести", "Өрлеу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 7, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Шевченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының
әкімі
Г.Сәдуақасова
18.05.2018 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 18 мамырдағы
№ С-28/5 шешіміне
1 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

О внесении изменения в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № С-23/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2018 года № С-28/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2018 года № 6636
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6301, опубликовано 13 января 2018 года в районных газетах "Вести", "Өрлеу") следующее изменение:
приложения 7, 13 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Шевченко
Секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинског
района
Г.Садвокасова
18. 05. 2018 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-28/5 от 18 мая 2018 года
Приложение 7
к решению Шортандинского
районного маслихата