Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/3 "Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын салықтың базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С-24/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 6409 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын салықтың базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5803 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесін ұлғайту туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 505 бабына, 509 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бурабай ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесі 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.";
2 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXIV (кезектен тыс)
сессиясының төрайымы
Л.Тюкачева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
30 қаңтар 2018 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік
кірістер комитетінің Ақмола
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
"Бурабай ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндеттерін
атқарушы
А.Едігенова
30 қаңтар 2018 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 30 қаңтардағы

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 14 февраля 2017 года № 6С-12/3 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 6С-24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 февраля 2018 года № 6409
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе" от 14 февраля 2017 года № 6С-12/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5803, опубликовано 15 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 505, пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе, согласно приложению 2.";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель XXIV
(внеочередной) сессии
районного маслихата
Л.Тюкачева
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района К.Караулов
30 января 2018 года
Исполняющая обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов поБурабайскому району"
Департамента государственных
доходов по Акмолинскойобласти
Комитета государственных
доходовМинистерства финансов
Республики Казахстан
А.Едигенова
30 января 2018 года
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 30 января 2018 года

№ 6С-24/3 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесін ұлғайту
№ р/с
Автотұрақтар (паркинтер) санаты
Базалық мөлшерлемелерді ұлғайту
1.
1 санат
он есе
2.
2 санат
он есе

№ 6С-24/3
Увеличение базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе
№ п/п
Категория автостоянок (паркингов)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
в десять раз
2.
2 категория
в десять раз