Бурабай ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 маусымдағы № а-6/215 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 маусымда № 6697 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Бурабай ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Қ.Мұратовқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Қарауылов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "06" 06
№ а-6/215 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 50 000 000 теңгеге дейін
Таза кіріс сомасынан 3 пайыз
Таза кіріс 5 000 001 теңгеден 70 000 000 теңгеге дейін
1 500 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза кірістен асқан сомадан 10 пайыз
Таза кіріс 70 000 001 теңгеден 100 000 000 теңгеге дейін
2 100 000 теңге + 70 000 000 теңге мөлшеріндегі таза кірістен асқан сомадан 15 пайыз
Таза кіріс 100 000 001 теңгеден 150 000 000 теңгеге дейін
3 000 000 теңге + 100 000 000 теңге мөлшеріндегі таза кірістен асқан сомадан 25 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 6 июня 2018 года № а-6/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 июня 2018 года № 6697
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Бурабайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Муратова Е.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Караулов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от "06" 06 2018 года
№ а-6/215
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Бурабайского района
Чистый доход до 50 000 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 70 000 000 тенге
1 500 000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 70 000 001 тенге до 100 000 000 тенге
2 100 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 70 000 000 тенге
Чистый доход от 100 000 001 тенге до 150 000 000 тенге
3 000 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 100 000 000 тенге