Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № а-6/216 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 маусымда № 6699 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № а-11/534 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 25.11.2019 № а-11/534 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ.Мұратовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер департаментінің Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ө.Б. Бейсенов
2018 жылғы "07" 06
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Ақмола облысының
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Бурабай аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
С.І.Жолдаспаев
2018 жылғы "07" 06
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
И.А.Рзаев
2018 жылғы "07" 06
Бурабай ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "07" 06.

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 7 июня 2018 года № а-6/216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 июня 2018 года № 6699. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 25 ноября 2019 года № а-11/534
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 25.11.2019 № а-11/534 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые места размещения нестационарных торговых объектов на территории поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Муратова Е.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Бурабайского
района Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
Бейсенов О.Б.
"07" 06 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Бурабайское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Акмолинской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан"
Жолдоспаев С.И.
"07" 06 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Бурабайскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов"
Рзаев И.А.
"07" 06 2018 года
Утверждены
постановлением акимата
Бурабайского района
от "07" 06 2018 года

№ а-6/216 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орындары
1.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, № 15 "А", "Шаңырақ" дүкеннің ауданы
2.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Караван" дүкеннің ауданы
3.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Бурабай" дәмханасының ауданы
4.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, С. Сейфуллин атындағы орта мектептің ауданы (жаңа желекжол)
5.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Береке-Бурабай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің базарына қарсы орналасқан, Бурабай көлінің жағажайына өткел
6.
Бурабай кенті, Озерная көшесі, "Костанай" дүкенінің артындағы Бурабай көлінің жағажайына өткел
7.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Береке-Бурабай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің базары мен "Эдем" мейманханасының арасында
8.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 27, "Нұрсәт" мейманханасының ауданы
9.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 27, "Інжу" мейманханасының ауданы
10.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Глория" мейманханасының ауданы
11.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Арлан" дәмханасының ауданы
12.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Жансая" мейманханасының ауданы
13.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, № 35 үйдің ауданы
14.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, № 20 "Б", "Алма-Ата" қонақ үйінің ауданы
15.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, № 23 үйдің ауданы, "Бурабай кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарсы
16.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, № 17 үйдің ауданы, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне арналған ескерткіштің артында
17.
Бурабай кенті, Алимусиных көшесі, сорғы станциясының ауданы
18.
Бурабай кенті, Советская көшесі 14 "А", "Плаза" дүкенінің ауданы
19.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, "Юна" дәріханасының ауданы
20.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 23 "Б", "Эдем" мейманханасының ауданы
21.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 36, "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің ауданы
22.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, Шіркеудің ауданы
23.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 47/1, бұрынғы Абылайхан мұражайы ауданы
24.
Бурабай кенті, Кенесары көшесі № 57 "А", айналма жол айрығының ауданы

№ а-6/216
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
Места размещения
1.
поселок Бурабай, улица Кенесары, № 15 "А", район магазина "Шанырак"
2.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район магазина "Караван"
3.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район кафе "Бурабай"
4.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район средней школы имени С. Сейфуллина (новый бульвар)
5.
поселок Бурабай, улица Кенесары, проход на пляж озера Бурабай, расположенный напротив рынка товарищества с ограниченной ответственностью "Береке-Бурабай"
6.
поселок Бурабай, улица Озерная, проход на пляж озера Бурабай за магазином "Костанай"
7.
поселок Бурабай, улица Кенесары, между рынком товарищества с ограниченной ответственностью "Береке-Бурабай" и отелем "Эдем"
8.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 27, район отеля "Нұрсәт"
9.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 27, район отеля "Інжу"
10.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район отеля "Глория"
11.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район кафе "Арлан"
12.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район отеля "Жансая"
13.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район дома № 35
14.
поселок Бурабай, улица Кенесары, № 20 "Б", район гостиницы "Алма-Ата"
15.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район дома № 23, напротив коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Бурабай"
16.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район дома № 17, за памятником ветеранам Великой Отечественной войны
17.
поселок Бурабай, улица Алимусиных, район насосной станции
18.
поселок Бурабай, улица Советская 14 "А", район магазина "Плаза"
19.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район аптеки "Юна"
20.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 23 "Б", район отеля "Эдем"
21.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 36, район государственного национального природного парка "Бурабай"
22.
поселок Бурабай, улица Кенесары, район Церкви
23.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 47/1, район бывшего музея Абылай-Хана
24.
поселок Бурабай, улица Кенесары № 57 "А", район кольцевой развязки