Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің кейбір ауылдарында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 мамырдағы № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 6624 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Зеленобор ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің кейбір ауылдарында көшелер қайта аталсын:
Зеленобор ауылының Микрорайон № 1 көшесі Сарыарқа көшесіне;
Зеленобор ауылының Музыкальная школа көшесі Құлагер көшесіне;
Жаңаталап ауылының Центральная көшесі Береке көшесіне;
Мәдениет ауылының Боровская көшесі Жібек жолы көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеленобор ауылдық
округінің әкімі
Д.Жабагин

О переименовании улиц в некоторых селах Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 10 мая 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2018 года № 6624
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Зеленоборского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в некоторых селах Зеленоборского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области:
улицу Микрорайон № 1 села Зеленый Бор на улицу Сарыарка;
улицу Музыкальная школа села Зеленый Бор на улицу Кулагер;
улицу Центральная села Жанаталап на улицу Береке;
улицу Боровская села Мадениет на улицу Жибек жолы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зеленоборского
сельского округа
Д.Жабагин