Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 6499 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Бурабай кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің көшелері қайта аталсын:
1) Аэродромная көшесі Жібек жолы көшесіне;
2) Обозная көшесі Құлагер көшесіне;
3) Садовая көшесі Алатау көшесіне;
4) Лесная көшесі Орман көшесіне;
5) Юбилейная көшесі Мерей көшесіне;
6) Щорс көшесі Көкмайса көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай кентінің
әкімі
Ч.Темербеков

О переименовании улиц поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области от 14 марта 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2018 года № 6499
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким поселка Бурабай РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области:
1) улицу Аэродромная на улицу Жибек жолы;
2) улицу Обозная на улицу Кулагер;
3) улицу Садовая на улицу Алатау;
4) улицу Лесная на улицу Орман;
5) улицу Юбилейная на улицу Мерей;
6) улицу Щорс на улицу Кокмайса.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка
Бурабай
Ч.Темербеков