Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 171 "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезiнде дәрiлiк заттарды және медициналық мақсаттағы бұйымдарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен қосымша тегін беру туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5961 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 39 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 171 "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезiнде дәрiлiк заттарды және медициналық мақсаттағы бұйымдарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен қосымша тегін беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
16, 27 және 53-тармақтар алынып тасталсын;
18-тармақта "Тобрамицин, ингаляцияға арналған ерітінді, 75 мг/мл 4 мл" сөздері "Ингаляцияға арналған Тобрамицин" сөздерімен ауыстырылсын;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 24.1-тармақпен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Шешімнің қосымшасындағы 24.1-тармақ 2019 жылдың 1 наурызына дейін қолданылады деп белгіленсін.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ә. САРМАНОВА
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 356 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезiнде жергілікті бюджет қаражаты есебінен тегін берілетін қосымша дәрiлiк заттар және медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізбесіне енгізілетін толықтыру
Дәрiлiк заттардың атауы (шығару нысаны)
Аурулар
Халық санаты
24.1
Дабрафениб, капсула
Тері меланомасы
диспансерлік есепте тұрған, барлық санаттар

О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 171 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств и изделий медицинского назначения отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно за счет средств местного бюджета"
Решение маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2018 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 декабря 2018 года № 5961. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 39
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 171 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств и изделий медицинского назначения отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно за счет средств местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3725, опубликованное 31 декабря 2013 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному решению:
пункты 16, 27 и 53 исключить;
в пункте 18 слова "Тобрамицин, раствор для ингаляций, 75 мг/мл 4 мл" заменить словами "Тобрамицин для ингаляций";
дополнить пунктом 24.1, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Установить, что пункт 24.1 приложения к решению действует до 1 марта 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата
А. САРМАНОВА
Секретарь
областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 356
Дополнение вносимое в перечень дополнительных лекарственных средств и изделий медицинского назначения предоставляемых отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно за счет средств местного бюджета
Наименование лекарственных средств (форма выпуска)
Заболевание
Категория населения
24.1
Дабрафениб, капсула
Меланома кожи
Все категории, состоящие на диспансерном учете