Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 223 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 515 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5962 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 03.03.2020 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 4-2/419 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11455 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 223 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4444 тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е. Абдуллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 515 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 24 маусымдағы
№ 223 қаулысымен бекітілген
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер

О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 223 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Постановление акимата Актюбинской области от 29 ноября 2018 года № 515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 5962. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2020 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.03.2020 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 4-2/419 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11455, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 223 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4444, опубликованное 29 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
регламент государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 29 ноября 2018 года № 515
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 24 июня 2015 года № 223
Регламент государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" 1. Общие положения

1. "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақтөбе облысының, Ақтөбе қаласының және аудандардың жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз түрінде.
3. Тиесілі субсидияларды одан әрі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотына аудару үшін "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық Комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – қазынашылық) төлем шоттарының тізілімін (бұдан әрі – төлем құжаттары) ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 4-2/419 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11455 тіркелген бұйрығымен бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттың (бұдан әрі – Стандарт) 9-1 тармағы негіз болады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызметті алушыға Стандартқа 1 және 2- қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша қағаз тасығышта көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама жолдайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) іс-қимылы тәртiбiн сипаттау
4. Стандарттың 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 - қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілімен) ұсынған өтінімдер мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (іс - әрекеттерді) бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызмет көрсету процессінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды Мемлекеттік корпорация инспекторына ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорация инспекторы 15 (он бес) минут ішінде өтінімді қабылдайды, құжаттар топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 10 тармағына сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді, одан әрі құжаттарды жинақтау секторына береді;
Нәтижесі –құжаттарды қабылдау немесе қабылдаудан бас тарту.

1. Государственная услуга "Субсидирование развития семеноводства" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами Актюбинской области, города Актобе и районов. (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в государственное учреждение "Департамент Казначейства по Актюбинской области Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее – казначейство) реестра счетов к оплате (далее - платежные документы) для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Основанием для отказа в оказании государственной услуги является пункт 9-1 к стандарту "Субсидирование развития семеноводства", утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан "Об утверждении стандарта государсвенной услуги "Субсидирование развития семеноводства" от 6 мая 2015 года № 4-2/419 (далее – Стандарт), зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11455.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная корпорация направляет услугополучателю уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/ не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам, согласно приложениям 1 и 2 к Стандарту.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются заявки услугополучателей (либо его представителей по доверенности), представленные по формам согласно приложениям 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к Стандарту.
5. Содержание каждой процедуры (действия) входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения через Государственную корпорацию:
1) услугополучатель (либо его представитель по доверенности) предоставляет документы, указанные в пунктe 9 Стандарта инспектору Государственной корпорации;
2) инспектор Государственной корпорации в течении 15 (пятнадцати) минут регистрирует поступившие документы и выдает расписку услугополучателю о приеме соответствующих документов, в случае представления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, отказывает в приеме заявки и выдает расписку об отказе в приеме документов согласно пункта 10 к Стандарту, далее документы передает в накопительный сектор;
Результат - прием документов или отказ в приеме.

3) жинақтау секторы құжаттарды жинайды, тізілім жасайды және 20 (жиырма) минут ішінде Мемлекеттік корпорация курьері арқылы құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім кеңсесіне жібереді;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім кеңсесіне жіберу.
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қабылдап, тіркейді және басшыға ұсынады;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына бұрыштама қоюға жолдау.
5) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде кіріс құжаттарымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды.
Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды жолдау.
6) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күн ішінде құжаттардың сәйкестігін тексереді, тиесілі субсидиялар төлеу үшін тізімдеме қалыптастырады, Стандарттың 1 және 2 - қосымшаларға сәйкес субсидияны тағайындау/тағайындамау туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды.
Нәтижесі – тиесілі субсидиялар төлеу үшін тізім қалыптастыру, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаны қол қою үшін жолдау.
7) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) күн ішінде олардың сәйкестігін тексереді және субсидиялар төлеу үшін тізімдемесін қалыптастырады.
Нәтижесі – субсидиялар төлеу үшін тізімдемесін қалыптастыру, басшыға жолдау.
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде субсидиялар төлеу үшін тізімдемеге және субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаға қол қояды;
Нәтижесі – қол қойылған тізімдеме және субсидия тағайындау/тағайындамау хабарламаны қаржы бөліміне жолдау.
9) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде төлем құжаттарын қалыптастырады, қазынашылыққа ұсынады.
Нәтижесі – төлем құжаттарды беру.
10) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде мемлекеттік қызметтің нәтижесін тіркейді және субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаны көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін және Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жібереді, бұл ретте мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі өткенге дейін бір тәуліктен кешіктірілмей беріледі;
Нәтижесі – субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаны көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жіберу.

3) накопительный сектор собирает документы, составляет реестр и в течении 20 (двадцати) минут передает документы через курьера Государственной корпорации в канцелярию отдела услугодателя;
Результат - передача документов в канцелярию отдела услугодателя.
4) специалист канцелярии отдела услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут регистрирует поступившие документы и передает руководителю;
Результат - направление документов на резолюцию руководителю отдела услугодателя.
5) руководитель отдела услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут рассматривает документы, определяет отвественного исполнителя;
Результат – направление документов для оказания государственной услуги ответственному исполнителю отдела услугодателя.
6) ответственный исполнитель отдела услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней, проверяет их на предмет соответствия, составляет список для оплаты причитающихся субсидий, направляет услугодателю уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии, по формам, согласно приложениям 1 и 2 к Стандарту;
Результат – формирование списков для оплаты причитающихся субсидий, направление на подписание уведомления с решением о назначении/неназначении субсидий.
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня проверяет их на предмет соответствия и формирует ведомость для выплаты субсидий;
Результат – формирование ведомости для выплаты субсидий, направление руководителю на подписание.
8) руководитель услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут подписывает ведомость для выплаты субсидий, уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии;
Результат - направление подписанной ведомости и уведомление о назначении /неназначении субсидий в отдел финансов.
9) ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня формирует платежные документы, предоставляет в казначейство;
Результат - направление платежных документов.
10) специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут регистрирует результат государственной услуги и уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии, и направляет в Государственную корпорацию результат оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги предоставляется в Государственную корпорацию не позднее, чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги;
Результат - передача уведомления с решением о назначении /неназначении субсидии в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімнің кеңсе маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімнің бөлім басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімнің жауапты орындаушысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
6) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылы) ұзақтығын көрсете отырып, рәсімдердің (іс-қимылдарды) реттілігін сипаттау:
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға Мемлекеттік корпорация инспекторына ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорация инспекторы 15 (он бес) минут ішінде өтінімді қабылдайды, құжаттар топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 10 тармағына сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді, одан әрі құжаттарды жинақтау секторына береді;
3) жинақтау секторы құжаттарды жинайды, тізілім жасайды және 20 (жиырма) минут ішінде Мемлекеттік корпорация курьері арқылы құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім кеңсесіне жібереді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қабылдап, тіркейді және басшыға ұсынады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде кіріс құжаттарымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды.
6) көрсетілетін қызметті берушінің бөлімінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жүмыс күн ішінде құжаттардың сәйкестігін тексереді,тиесілі субсидиялар төлеу үшін тізімдеме қалыптастырады, Стандарттың 1 және 2 - қосымшаларға сәйкес субсидияны тағайындау/тағайындамау туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды.
7) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) күн ішінде олардың сәйкестігін тексереді және субсидиялар төлеу үшін тізімдемесін қалыптастырады.
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде субсидиялар төлеу үшін тізімдемеге және субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаға қол қояды;

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии отдела услугодателя;
2) руководитель отдела услугодателя;
3) ответственный исполнитель отдела услугодателя;
4) ответственный исполнитель услугодателя;
5) руководитель услугодателя;
6) ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя;
7) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности прохождение каждой процедуры (действия) суказанием длительности каждой процедуры (действия):
при обращении в Государственную корпорацию:
1) услугополучатель (либо его представитель по доверенности) предоставляет документы, указанные в пунктe 9 Стандарта инспектору Государственной корпорации;
2) инспектор Государственной корпорации в течении 15 (пятнадцати) минут регистрирует поступившие документы и выдает расписку услугополучателю о приеме соответствующих документов, в случае представления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, отказывает в приеме заявки и выдает расписку об отказе в приеме документов согласно пункта 10 к Стандарту, далее документы передает в накопительный сектор;
3) накопительный сектор собирает документы, составляет реестр и в течении 20 (двадцати) минут передает документы через курьера Государственной корпорации в канцелярию отдела услугодателя;
4) специалист канцелярии отдела услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут регистрирует поступившие документы и передает руководителю;
5) руководитель отдела услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут рассматривает документы, определяет отвественного исполнителя;
6) ответственный исполнитель отдела услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней, проверяет их на предмет соответствия, составляет список для оплаты причитающихся субсидий, направляет услугодателю уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии, по формам, согласно приложениям 1 и 2 к Стандарту;
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня проверяет их на предмет соответствия и формирует ведомость для выплаты субсидий;
8) руководитель услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут подписывает ведомость для выплаты субсидий, уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии;

7) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) күн ішінде олардың сәйкестігін тексереді және субсидиялар төлеу үшін тізімдемесін қалыптастырады.
Нәтижесі – субсидиялар төлеу үшін тізімдемесін қалыптастыру, басшыға жолдау.
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде субсидиялар төлеу үшін тізімдемеге және субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаға қол қояды;
Нәтижесі – қол қойылған тізімдеме және субсидия тағайындау/тағайындамау хабарламаны қаржы бөліміне жолдау.
9) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде төлем құжаттарын қалыптастырады, қазынашылыққа ұсынады.
Нәтижесі – төлем құжаттарды беру.
10) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде мемлекеттік қызметтің нәтижесін тіркейді және субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаны көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін және Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жібереді, бұл ретте мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі өткенге дейін бір тәуліктен кешіктірілмей беріледі;
Нәтижесі – субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар хабарламаны көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жіберу.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге көрсетілген қызметті берушілер және (немесе) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау Мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы"

7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня проверяет их на предмет соответствия и формирует ведомость для выплаты субсидий;
Результат – формирование ведомости для выплаты субсидий, направление руководителю на подписание.
8) руководитель услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут подписывает ведомость для выплаты субсидий, уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии;
Результат - направление подписанной ведомости и уведомление о назначении /неназначении субсидий в отдел финансов.
9) ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня формирует платежные документы, предоставляет в казначейство;
Результат - направление платежных документов.
10) специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут регистрирует результат государственной услуги и уведомление с решением о назначении/неназначении субсидии, и направляет в Государственную корпорацию результат оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги предоставляется в Государственную корпорацию не позднее, чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги;
Результат - передача уведомления с решением о назначении /неназначении субсидии в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
Результат - выдача результата государственной услуги услугополучателю.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорацией "Правительство для граждан" отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства" Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги