Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 1845 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 сәуірде № 3-1-184 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 5137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 28.12.2020 № 5137 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 16.08.2019 № 3798 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ана төлемақысының мөлшері бекiтiлсiн.
2. "Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулыны "Ақтөбе қалалық Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) Осы қаулыны Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары К.А.Айдархановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі І.Испанов

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 1845. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 17 апреля 2018 года № 3-1-184. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2020 года № 5137
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28.12.2020 № 5137 (вводится в действие с 01.01.2021).
Сноска. В заголовок на русском языке внесено изменение, текст на казахском языке не меняется постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 16.08.2019 № 3798 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Актобе.
2. Государственному учреждению ГУ "Отдел образования города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в государственном учреждении "Управление юстиции города Актобе";
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Айдархановой К.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким города И.Испанов

Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 1845 қаулысымен бекітілді
Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 27.02.2020 № 997 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2020 бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (қала, ауыл, кент)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Негізгі құрылымдық бірліктер (топтар)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны
(теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір күндік төлемақы мөлшері
(теңге)
1
Ақтөбе қаласы
жалпы мақсаттағы топтар

Утвержден постановлением акимата города Актобе от 26 марта 2018 года № 1845 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Актобе
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 27.02.2020 № 997 (вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2020).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город, село, поселок)
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Основные структурные единицы (группы)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц
(тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день
(тенге)
1
город Актобе
группы общего назначения