Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі Құмқұдық ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 16 мамырда № 3-2-155 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 11.11.2019 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекциясының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 2-7/30 ұсынысының негізінде, Құмқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округінің Құмқұдық ауылы аумағында ірі мүйізді қара малдарының арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Құмқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құмқұдық ауылдық округінің әкімі: М. К. Алибаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кумкудук Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района
Решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 14 мая 2018 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 16 мая 2018 года № 3-2-155. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 11 ноября 2019 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 11.11.2019 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айтекебийской районной территориальной инспекции Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 2-7/30, аким Кумкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кумкудук Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумкудукского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Айтекебийского района Актюбинской области;
2) направить настоящее решение на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумкудукского сельского округа: М. К. Алибаев