Алға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 38 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 72 қаулысы. Ақтөбе облысы Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 наурызда № 3-3-146 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 38 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 болып тіркелген, "Жұлдыз-Звезда" аудандық газетінде 2017 жылы 17 наурызда № 12 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Қонжарға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі Н. Алдияров

О признании утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 25 января 2017 года № 38 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 12 февраля 2018 года № 72. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 5 марта 2018 года № 3-3-146
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района от 25 января 2017 года № 38 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5284, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" от 17 марта 2017 года № 12).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Конжар.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района Н. Алдияров