Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 162 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 9 сәуірде № 3-3-157 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5876 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"47 432" сандары "47 445,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
салықтық емес түсімдер – 13,4 мың теңге;
2) тармақшасында:
шығындар

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2018 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-3-157. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5876, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "47 432" заменить цифрами "47 445,4";
дополнить абзацем следующего содержания:
неналоговые поступления – 13,4 тысяч тенге;
в подпункте 2):
затраты