Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 202 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 қарашада № 3-3-185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"7 314 625,6" сандары "6 924 885,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"744 669" сандары "746 077" сандарымен ауыстырылсын ;
салықтық емес түсімдер
"87 918" сандары "89 092,9" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"13 680" сандары "11 231" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "6 468 358,6" сандары "6 078 484,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "7 349 958,4" сандары "6 960 218,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта: "96 851" сандары "29 519" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта: "3 078" сандары "9 622" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта: "13 757" сандары "15 644" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта: "10 826" сандары "9 221" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта: "87 752" сандары "96 252" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта: "150 873" сандары "113 971" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта: "466 846" сандары "446 667" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта: "622 136" сандары "514 429" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: "134 658" сандары "116 658" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "24 565" сандары "10 759" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта: "9 000" сандары "12 142" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта: "107 802" сандары "106 293" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "645 050" сандары "514 352" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2018 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 ноября 2018 года № 3-3-185
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 314 625,6" заменить цифрами "6 924 885,3";
в том числе:
налоговые поступления
цифры "744 669" заменить цифрами "746 077";
неналоговые поступления
цифры "87 918" заменить цифрами "89 092,9";
поступления от продажи основного капитала
цифры "13 680" заменить цифрами "11 231";
поступления трансфертов
цифры "6 468 358,6" заменить цифрами "6 078 484,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 349 958,4" заменить цифрами "6 960 218,1";
в пункте 7:
в абзаце втором: цифры "96 851" заменить цифрами "29 519";
в абзаце третьем: цифры "3 078" заменить цифрами "9 622";
в абзаце четвертом: цифры "13 757" заменить цифрами "15 644";
в абзаце шестом: цифры "10 826" заменить цифрами "9 221";
в абзаце восьмом: цифры "87 752" заменить цифрами "96 252";
в абзаце десятом: цифры "150 873" заменить цифрами "113 971";
в абзаце одиннадцатом: цифры "466 846" заменить цифрами "446 667";
в абзаце двенадцатом: цифры "622 136" заменить цифрами "514 429";
в абзаце тринадцатом: цифры "134 658" заменить цифрами "116 658";
в абзаце четырнадцатом: цифры "24 565" заменить цифрами "10 759";
в пункте 8:
в абзаце третьем: цифры "9 000" заменить цифрами "12 142";
в абзаце четвертом: цифры "107 802" заменить цифрами "106 293";
в абзаце пятом: цифры "645 050" заменить цифрами "514 352";

жетінші абзацта: "208 455,5" сандары "208 195,5" сандарымен ауыстырылсын;
тоғыншы абзацта: "10 426" сандары "9 573" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: "63 516" сандары "51 716" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "123 768" сандары "127 972" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта: "23 430" сандары "19 226" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта: "39 477,5" сандары "39 065" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта: "56 340,6" сандары "76 340,6" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта: "33 000" сандары "14 116,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3."Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

в абзаце седьмом: цифры "208 455,5" заменить цифрами "208 195,5";
в абзаце девятом: цифры "10 426" заменить цифрами "9 573";
в абзаце тринадцатом: цифры "63 516" заменить цифрами "51 716";
в абзаце четырнадцатом: цифры "123 768" заменить цифрами "127 972";
в абзаце шестнадцатом: цифры "23 430" заменить цифрами "19 226";
в абзаце восемнадцатом: цифры "39 477,5" заменить цифрами "39 065";
в абзаце девятнадцатом: цифры "56 340,6" заменить цифрами "76 340,6";
в абзаце двадцать первом: цифры "33 000" заменить цифрами "14 116,3".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
К. Ксупов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы
№ 202 шешіміне 1қосымша

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата К. Ксупов
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 202

334
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74879,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8836
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1600
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1568,1
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
12580
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48295
6
Жер қатынастары
15144,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15144,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12846
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2298,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14770
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14770
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14770
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20020,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20020,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20020,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12020
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8000,1
12
Көлік және коммуникация
388382,7
1
Автомобиль көлігі
388382,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2160
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
386222,7
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
27158,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29064,4
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

334
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74879,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8836
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1600
006
Организация санитарного убоя больных животных
1568,1
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
12580
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48295
6
Земельные отношения
15144,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15144,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12846
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2298,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14770
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14770
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14770
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20020,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20020,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20020,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12020
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8000,1
12
Транспорт и коммуникации
388382,7
1
Автомобильный транспорт
388382,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2160
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
386222,7
022
Развитие транспортной инфраструктуры
27158,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29064,4
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов