Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 173 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 3-5-191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5785 тіркелген, 2018 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 759 704" сандары "3 686 621,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер "431 459" сандары "495 786" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "168 516" сандары "30 199,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "3 157 929" сандары "3 158 835,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 785 871" сандары "3 712 788,4" сандарымен ауыстырылсын;
7- тармақта:
бірінші абзацта:
"45 101" сандары "28 000" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"9 421" сандары "8 366" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"1 442" сандары "1 302" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"3 581" сандары "8 025" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"63 241" сандары "80 376" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"21 036" сандары "8 766" сандарымен ауыстырылсын;
8- тармақта:
бірінші абзацта:
"167 350" сандары "158 381" сандарымен ауыстырылсын;
9- тармақта:
төртінші абзацта:
"197 262" сандары "175 062" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"14 979,5" сандары "14 774" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"2 000" сандары "3 069" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"48 900" сандары "47 800" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"5 600" сандары "42 600" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"спорт объектілерін дамытуға – 4 299 мың теңге.";
10- тармақта:
бірінші абзацта:
"23 619" сандары "26 419" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта:

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2018 года № 173. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 ноября 2018 года № 3-5-191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в статьей 6 районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5785, 16 января 2018 года официально опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 759 704" заменить цифрами "3 686 621,4";
в том числе:
налоговые поступления цифры "431 459" заменить цифрами "495 786";
неналоговые поступления цифры "168 516" заменить цифрами "30 199,9";
поступления трансфертов цифры "3 157 929" заменить цифрами "3 158 835,5";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 785 871" заменить цифрами "3 712 788,4";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "45 101" заменить цифрами "28 000";
в абзаце втором:
цифры "9 421" заменить цифрами "8 366";
в абзаце третьем:
цифры "1 442" заменить цифрами "1 302";
в абзаце седьмом:
цифры "3 581" заменить цифрами "8 025";
в абзаце восьмом:
цифры "63 241" заменить цифрами "80 376";
в абзаце девятом:
цифры "21 036" заменить цифрами "8 766";
в пункте 8:
в абзаце первом:
цифры "167 350" заменить цифрами "158 381";
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "197 262" заменить цифрами "175 062";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "14 979,5" заменить цифрами "14 774";
в абзаце двенадцатом:
цифры "2 000" заменить цифрами "3 069";
в абзаце тринадцатом:
цифры "48 900" заменить цифрами "47 800";
в абзаце семнадцатом:
цифры "5 600" заменить цифрами "42 600";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"4 299 тысяч тенге- на развитие спорта.";
в пункте 10:
в абзаце первом:
цифры "23 619" заменить цифрами "26 419";
в абзаце втором:

"53 000" сандары "50 000" сандарымен ауыстырылсын;
11- тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

цифры "53 000" заменить цифрами "50 000";
пункт 11 исключить.
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;