Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 226 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 наурызда № 3-6-151 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №.5798 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1)      тармақшасында:
кірістер
"4 411 777" сандары "4 437 712" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдер
"3 882 885" сандары "3 908 820" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 411 777" сандары "4 510 626,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-288 747" сандары "-361 661,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"288 747" сандары "361 661,5" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
он бірінші абзацта:
"157 671" сандары "163 506" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
4 500 мың теңге – елді мекендердегі өрттерді, сондай-ақ дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыруға;
5 600 мың теңге – жалпы білім беруге;
10 000 мың теңге – мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С.Аманжолов Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 1 наурыздағы
№ 226 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 191 шешіміне
1 Қосымша
2018 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 16 марта 2018 года № 3-6-151. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №.5798, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 411 777" заменить цифрами "4 437 712",
в том числе :
поступления трансфертов
цифры "3 882 885" заменить цифрами "3 908 820";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 411 777" заменить цифрами "4 510 626,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-288 747" заменить цифрами "-361 661,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "288 747" заменить цифрами "361 661,5";
в пункте 7:
в абзаце одиннадцатом:
цифры "157 671" заменить цифрами "163 506";
и дополнить абзацами следующего содержания:
4 500 тысяч тенге – на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах;
5 600 тысяч тенге – на общеобразовательное обучение;
10 000 тысяч тенге – на капитальные расходы организаций культуры.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата маслихата
C.Аманжолов Н.Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 1 марта 2018 года № 226
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2017 года №191
Каргалинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы