Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 3-6-182 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 191 "2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5798 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 394 820,1" сандары "4 398 154" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері
"3 844 226" сандары "3 847 560" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 467 734,6" шығындар сандары "4 471 068,5" сандарымен
ауыстырылсын;
6 тармақта:
оныншы абзацта:
"14 267" сандары "13 910" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"48 511" сандары "51 039" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"10 805" сандары "13 377" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"221 488" сандары "220 988" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"19 741" сандары "19 413" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"4 000" сандары "3 419" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Утегенов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 291 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 191 шешіміне
1 Қосымша
2018 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер
4398154
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2018 года № 291. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 21 декабря 2018 года № 3-6-182. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 191 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5798, опубликованное 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 394 820,1" заменить цифрами "4 398 154",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "3 844 226" заменить цифрами "3 847 560";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 467 734,6" заменить цифрами "4 471 068,5";
в пункте 6:
в абзаце десятом:
цифры "14 267" заменить цифрами "13 910";
в абзаце двенадцатом:
цифры "48 511" заменить цифрами "51 039";
в абзаце тринадцатом:
цифры "10 805" заменить цифрами "13 377";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "221 488" заменить цифрами "220 988";
в абзаце шестом:
цифры "19 741" заменить цифрами "19 413";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "4 000" заменить цифрами "3 419".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата А. Утегенов
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 19 декабря 2018 года № 291
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2017 года № 191
Каргалинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I.Доходы
4398154,1
1
Налоговые поступления

6628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
179375
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96158
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9536
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1910
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34203
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11373
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26195
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20646
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19994
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
652
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1355156
1
Тұрғын үй шаруашылығы
505879
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2498
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2498
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
503381
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
145688
466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
353597
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
4096
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
830258
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
731211
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

6628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
179375
002
Программа занятости
96158
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9536
006
Оказание жилищной помощи
1910
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34203
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11373
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26195
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19994
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
652
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1355156
1
Жилищное хозяйство
505879
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2498
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2498
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
503381
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
145688
466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
353597
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4096
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
830258
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
731211
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)