Қобда ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 тамызда № 3-7-175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қобда ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Құловқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Шермағанбет
Қобда ауданы әкімінің
2018 жылғы 18 шілдедегі
№ 3 шешіміне қосымша
Қобда ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қобда ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3781 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпанда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Қобда ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 3 "Қобда ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4211 болып тіркелген, 2015 жылғы 05 наурызда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
3. Қобда ауданы әкімінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3 "Қобда ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4744 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпанда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений акима Кобдинского района
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 августа 2018 года № 3-7-175
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Кобдинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Б. Кулова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района М. Шермаганбет
Приложение к решению
акима Кобдинского района
от 18 июля 2018 года № 3
Перечень некоторых решений акима Кобдинского района признанных утратившими силу
1. Решение акима Кобдинского района от 31 января 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3781, опубликованное 21 февраля 2014 года в районной газете "Қобда").
2. Решение акима Хобдинского района от 26 февраля 2015 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Кобдинского района от 31 января 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4211, опубликованное 05 марта 2015 года в Информационно - правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Решение акима Хобдинского района от 22 января 2016 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Хобдинского района от 31 января 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Хобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4744, опубликованное 25 февраля 2016 года в районной газете "Қобда").