Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 235 "Мәртөк ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 125 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 наурызда № 3-8-160 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 235 "Мәртөк ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4836, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы
Б. Акзамов
Мәртөк аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата от 2 марта 2016 года № 235 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мартукскому району"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 125. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 29 марта 2018 года № 3-8-160
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата от 2 марта 2016 года № 235 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мартукскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4836, опубликованное 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Мартукского районного маслихата
Б. Акзамов
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов