Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 151 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 маусымда № 3-8-183 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 184 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 22.11.2018 № 184 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
С. Үсенов
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
2018 жылғы 1 маусымдағы
№ 151 Мәртөк аудандық мәслихатының шешіміне қосымша
Мәртөк аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 18 "Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-47, 2008 жылғы 23 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған).

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мартукского района
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 1 июня 2018 года № 151. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 июня 2018 года № 3-8-183. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2018 года № 184
Сноска. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 22.11.2018 № 184 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мартукского района, в размере 3 (трех) месячных расчетных показателей в год за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Мартукского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Мартукского районного маслихата
С. Усенов
Секретарь
Мартукского районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение к решению Мартукского районного маслихата от 1 июня 2018 года № 151
Перечень утративших силу некоторых решений Мартукского районного маслихата
1. Решение Мартукского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 18 "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мартукского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-47, опубликованное 23 января 2008 года в газете "Мәртөк тынысы").

2. Мәртөк аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 шілдедегі № 55 "Аудандық мәслихаттың 2007 жылы 13 желтоқсандағы сессиясының "Аудандық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын алу үшін әлеуметтік көмек беру тыралы" № 18 шешіміне толықтырулар енгізу туралы (тіркеу № 3-8-47 2007 ж. 27.12.)" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-58, 2008 жылғы 20 тамызда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған).
3. Мәртөк аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 166 "Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-115, 2010 жылғы 3 маусымда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған).
4. Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 120 "Мәртөк аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 18 "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3899, 2014 жылғы 16 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

2. Решение Мартукского районного маслихата от 24 июля 2008 года № 55 "О внесении дополнения в решение сессии районного маслихата № 18 от 13 декабря 2007 года "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" (рег.№ 3-8-47 от 27.12.2007г.)" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-58, опубликованное 20 августа 2008 года в газете "Мәртөк тынысы").
3. Решение Мартукского районного маслихата от 23 апреля 2010 года № 166 "О внесении дополнения в некоторые решения районного маслихата" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-115, опубликованное 3 июня 2010 года в газете "Мәртөк тынысы").
4. Решение Мартукского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 120 "О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 18 "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3899, опубликованное 16 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").