Мәртөк ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 257 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 тамызда № 3-8-187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым Министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 596 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16138 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 18 қаңтар 2018 жылы жарияланған) және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 597 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16137 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 15 қаңтар 2018 жылы жарияланған) бұйрықтарына сәйкес, Мәртөк ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2018 год по Мартукскому району
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 23 июля 2018 года № 257. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 3 августа 2018 года № 3-8-187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Респбулике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказами Министра Образования и Науки Республики Казахстан № 596 "Об утверждении Правил подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования" от 27 ноября 2017 года (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16138, опубликованного 18 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) и Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года № 597 "Об утверждении Методики подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16137, опубликованного 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мәртөк ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 108 "Мәртөк ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-163 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13 сәуір 2018 жылы жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Мартукскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мартукского района от 15 марта 2018 года № 108 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Мартукскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-163, опубликованного 29 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).