Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 қарашада № 3-8-193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5832, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 833 772,6" сандары "5 705 170,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"5 231 201,6" сандары "5 102 566,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 885 263,4" сандары "5 756 661,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"46 827" сандары "41 827" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"9 970" сандары "7 626" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"7 292" сандары "4 577" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"4 719" сандары "5 774" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"121 662" сандары "106 500" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"16 947" сандары "13 383" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"84 869" сандары "72 509" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"502 730" сандары "421 918" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта:
"160 738" сандары "164 423" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"46 459" сандары "46 865" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"52 647" сандары "49 073" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"3 586" сандары "411" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"18 467" сандары "14 597" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2018 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 ноября 2018 года № 3-8-193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5832, опубликованное 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 833 772,6" заменить цифрами "5 705 170,8",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 231 201,6" заменить цифрами "5 102 566,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 885 263,4" заменить цифрами "5 756 661,6";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "46 827" заменить цифрами "41 827";
в абзаце четвертом:
цифры "9 970" заменить цифрами "7 626";
в абзаце пятом:
цифры "7 292" заменить цифрами "4 577";
в абзаце восьмом:
цифры "4 719" заменить цифрами "5 774";
в абзаце девятом:
цифры "121 662" заменить цифрами "106 500";
в абзаце десятом:
цифры "16 947" заменить цифрами "13 383";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "84 869" заменить цифрами "72 509";
в абзаце двенадцатом:
цифры "502 730" заменить цифрами "421 918";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "160 738" заменить цифрами "164 423";
в абзаце пятом:
цифры "46 459" заменить цифрами "46 865";
в абзаце двенадцатом:
цифры "52 647" заменить цифрами "49 073";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "3 586" заменить цифрами "411";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "18 467" заменить цифрами "14 597";
абзац восемнадцатый исключить.
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2 488 204
004
Жалпы білім беру
2 306 421
005
Балаларға қосымша білім беру
126 922
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
54 861
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5 854
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 854
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
332 395
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
332 395
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 054
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
78 464
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
224
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 946
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
361
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212 346
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
333 160
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
62 309
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 561
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51 561
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 748
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 748
2
Әлеуметтiк көмек
243 649
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243 649
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120 422
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 733
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 270
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6 880
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

2 488 204
004
Общеобразовательное обучение
2 306 421
005
Дополнительное образование для детей
126 922
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
54 861
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5 854
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 854
9
Прочие услуги в области образования
332 395
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
332 395
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
28 054
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
78 464
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
224
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 946
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
361
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 346
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
333 160
1
Социальное обеспечение
62 309
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 561
005
Государственная адресная социальная помощь
51 561
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 748
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 748
2
Социальная помощь
243 649
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243 649
002
Программа занятости
120 422
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 733
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 270
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 880
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 520
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 574
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
411
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 107
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 052
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 161
6
Жер қатынастары
15 385
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 385
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 318
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
2 477
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 590
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 186
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 186
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 186
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 405
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 405
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 405
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 058
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 347
12
Көлiк және коммуникация
308 546,9
1
Автомобиль көлiгi
308 546,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
308 346,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37 300
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
92 901
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру

006
Организация санитарного убоя больных животных
1 520
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 574
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
411
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 107
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 052
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 161
6
Земельные отношения
15 385
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 385
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 318
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 477
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 590
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 186
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 186
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 186
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 405
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 405
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 405
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 058
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6 347
12
Транспорт и коммуникации
308 546,9
1
Автомобильный транспорт
308 546,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
308 346,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37 300
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
92 901
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры