"Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 3-8-195 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес және сайлау учаскелерінің шекаралары анықталуына байланысты, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында Мәртөк ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 "Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3776 нөмерімен тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпанда аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мәртөк ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мәртөк аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркетуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылу банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Баирханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мәртөк аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
"28" қараша 2018 жыл
К. Бердиев
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 1 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы бойынша сайлау учаскелерi
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 22, № 1 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: М.Әуезов көшесі № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50б, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
Жамбыл көшесі № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.

О внесении изменений в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района"
Решение акима Мартукского района Актюбинской области от 5 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 5 декабря 2018 года № 3-8-195
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с уточнением границ избирательных участков, в целях создания максимального удобства, для избирателей аким Мартукского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 3776, опубликованное от 27 февраля 2014 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мартукского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Баирханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мартукской
районной территориальной
избирательной комиссии
"28" ноября 2018 года
К. Бердиев
Приложение к решению акима Мартукского района от 5 декабря 2018 года № 1
Приложение к решению акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2
Избирательные участки по Мартукскому району
Избирательный участок № 266
Центр: село Мартук, улица Абая 22, средняя школа № 1
Граница: село Мартук: улица М.Ауэзова № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50б, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
улица Жамбыла № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.

Р.Мир-Хайдаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
Абай көшесі № 1, 1а, 1д, 2, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Қ.Медетов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
А.Байтұрсынов көшесі № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
М.Дулатов көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Б.Момыш-ұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 14, 16, 15/1,15/2, 18.
Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
Ы.Алтынсарин көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а, 28, 29, 31, 33, 35, 39.
Жанғалиев көшесі № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
С.Сейфуллин көшесі № 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 48, 55, 58, 60, 75, 87, 89, 93, 127, 129, 143, 167.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 39а, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/2, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 69, 69а, 71а, 73, 73а.
Губин көшесі № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77.
Мазков көшесі № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 54а, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
Озмитель көшесі № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 65, 72.
Б.Майлин көшесі № 14, 16, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48а, 50.
Кожемякин көшесі; Желтоқсан көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Астана көшесі.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі 5, "Балалар шығармашылығы орталығы" МКҚК ғимараты

улица Р.Мир-Хайдарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
улица Абая № 1, 1а, 1д, 2, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица К.Медетова № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
улица А.Байтурсынова № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
улица М.Дулатова № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица Б.Момыш-улы № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 14, 16, 15/1,15/2, 18.
улица Ш.Уалиханова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
улица Ыбрая Алтынсарина № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а, 28, 29, 31, 33, 35, 39.
улица Жангалиева № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
улица С.Сейфуллин № 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 48, 55, 58, 60, 75, 87, 89, 93, 127, 129, 143, 167.
улица 312 Стрелковой дивизии № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 39а, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/2, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 69, 69а, 71а, 73, 73а.
улица Губина № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77.
улица Мазкова № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 54а, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
улица Озмитель № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 65, 72.
улица Б.Майлина № 14, 16, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48а, 50.
улица Кожемякина; улица Желтоксан; улица Тауелсиздик; улица Астана.
Избирательный участок № 267
Центр: село Мартук, улица Озмитель 5, Здание ГККП "Центр детского творчества"

Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р, 1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2а, 2б, 2г, 2к, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.
Н.Байғанин көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
Бөкенбай батыр көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
Ы.Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
Жанғалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
Губин көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Озмитель көшесі № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
Мазков көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Б.Майлин көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13а, 15, 15а, 17.
Т.Өтебалинов көшесі; Жангельдин көшесі; Нефтебаза көшесі; К.Бәйсеитова көшесі; Мұканов көшесі; Мұратбаев көшесі; Жастар көшесі; Ю.Бондарев көшесі; О.Бердиев көшесі; Ш.Берсиев көшесі; Достық көшесі; Жұмысшылар көшесі; Пономаренко көшесі.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі № 125, № 2 мектеп-гимназия
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130.
Н.Байғанин көшесі № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
Бөкенбай батыр көшесі № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.

Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р, 1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2а, 2б, 2г, 2к, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.
улица Н.Байганина № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
улица Бокенбай батыра № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
улица Ы.Алтынсарина № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
улица Жангалиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
улица С.Сейфулина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
улица 312 Стрелковой дивизии 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
улица Губина № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
улица Озмителя № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
улица Мазкова № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
улица Б.Майлина № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13а, 15, 15а, 17.
Улица Т.Утебалинова; улица Жангельдина; улица Нефтебаза; улица К.Байсеитова; улица Муканова; улица Муратбаева; улица Жастар; улица Бондарева; улица О.Бердиева; улица Ш.Берсиева; улица Достык; улица Жумысшылар; улица Пономаренко.
Избирательный участок № 268
Центр: село Мартук, улица Жамбыла № 125, школа-гимназия № 2
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130.
улица Н.Байганина № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
улица Бокенбай батыра № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.

М.Әуезов көшесі № 102, 104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
Жамбыл көшесі № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.
Р.Мир - Хайдаров көшесі № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
Абай көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
Қ.Медетов көшесі № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
М.Дулатов көшесі № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
Б.Момыш-ұлы көшесі № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
Ш.Уәлиханов көшесі № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
А.Байтұрсынов көшесі № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 59б, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а.
Иманов көшесі; М.Маметова көшесі; Ә.Молдағұлова көшесі; Батурин көшесі.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 131,
"Мәртөк орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2, 185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 207а, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.

улица М.Ауэзова № 102, 104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
улица Жамбыла № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.
улица Р.Мир-Хайдарова № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
улица Абая № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
улица К.Медетова № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
улица М.Дулатова № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
улица Б.Момыш-улы № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
улица Ш.Уалиханова № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
улица А.Байтурсынова № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 59б, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а.
улица Иманова; улица М.Маметова; улица А.Молдагуловой; улица Батурина.
Избирательный участок № 269
Центр: село Мартук, улица Абая 131, здание государственного учреждения
"Мартукское лесное хозяйство"
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2, 185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 207а, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.

Н.Байғанин көшесі № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
Бөкенбай батыр көшесі № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.
М.Әуезов көшесі № 159, 163, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 209а, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
Жамбыл көшесі № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
Р.Мир - Хайдаров көшесі № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
Абай көшесі № 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 133а, 134, 134а.
Қ.Медетов көшесі № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
А.Байтұрсынов көшесі № 63, 65/1, 65/2, 65/3, 67/1, 67/2, 67/3, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 79, 81в, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 85б, 85г, 85д, 85е, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7-8, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132.
Т.Бигельдинов көшесі; Т.Әубәкіров көшесі; Әбдіров көшесі; Чепигин көшесі; Брусиловский көшесі; Ақбұлақ көшесі; Бөктеев көшесі; Панфилов көшесі; Тәжіғұлов көшесі.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазан ауылы, мектеп
Шекарасы: Қазан ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Құмсай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құмсай ауылы.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар ауылы, мектеп

улица Н.Байганина № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
улица Бокенбай батыра № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.
улица М.Ауэзова № 159, 163, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 209а, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
улица Жамбыла № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
улица Р.Мир-Хайдарова № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
улица Абая № 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 133а, 134, 134а.
улица К.Медетова № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
улица А.Байтурсынова № 63, 65/1, 65/2, 65/3, 67/1, 67/2, 67/3, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 79, 81в, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 85б, 85г, 85д, 85е, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7-8, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132.
улица Т.Бегельдинова; улица Т.Аубакирова; улица Абдирова; улица Чепигина; улица Брусиловского; улица Акбулака; улица Буктеева; улица Панфилова; улица Тажигулова.
Избирательный участок № 270
Центр: село Казан, школа
Граница: село Казан.
Избирательный участок № 271
Центр: село Кумсай, школа
Граница: село Кумсай.
Избирательный участок № 272
Центр: село Сарыжар, школа

Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 12г, 12б, 13,14,14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/3, 32, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 39, 40, 41, 42/1, 42/3, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56,58а.
Иманов көшесі №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11а, 12, 12а, 12в, 12б, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 16а, 20а, 20в, 19, 18, 21, 20, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 52, 53, 55, 57, 59.
Тренин көшесі №1/1,1/2,2а,2,3/2,3/2, 4,5/1, 5/2,6,7/1, 7/2, 8,9/1,9/2,10, 10б, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15,/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18б, 18в, 18а, 18/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 32а, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 40а, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 53.
Ардагерлер тұйығы, Саржар көшесі, Ойын алаңы көшесі, Комсомол көшесі, Бәйтерек тұйығы,Төлеген Айбергенов көшесі, Бірлік көшесі, Мектеп тұйығы, Желтоқсан көшесі, Жастар тұйығы, Жаңа талап көшесі, Жасыл ел тұйығы, Жеңіс көшесі, Северная көшесі, Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі,Теміржол көшесі, Солтүстік тұйығы, Нұрпейіс Байғанин көшесі, Күншуақ тұйығы, Кең дала тұйығы, Жағалау көшесі.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар ауылы, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі № 59, 61, 62, 63, 64 , 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,118, 118а, 119, 120, 121, 122,123
Иманов көшесі № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101,102,103,104,105,106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119,121,123, 125,127,129
Тренин көшесі № 52, 54,55, 56,57, 58, 59,60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104,105,106,107,108,109,110,111,112, 116, 117, 120, 121, 121а
Жаңа қоныс көшесі, Участок № 310, 567, 158В, 249, 344
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі 33, ауылдық клуб
Шекарасы: № 33 разъезд, Жайсаң ауылы: Партизанская көшесі; Әлия Молдағұлова көшесі; Болашақ көшесі; Братьев Ходатаевых көшесі.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсаң ауылы, Қамбар Медетов көшесі 34а, арнайы білім беру ұйымы
Шекарасы: Жайсаң ауылы: Мира көшесі; Қамбар Медетов көшесі; Сағынбай Есенғалиев көшесі; Дінмұхамед Қонаев көшесі; Садовая көшесі.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңатаң ауылы, медпункт
Шекарасы: Жаңатан ауылы.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкпекті ауылы, мектеп
Шекарасы: Көкпекті ауылы.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Вознесеновка ауылы, мектеп
Шекарасы: Вознесеновка ауылы.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылы, мектеп
Шекарасы: Достық ауылы.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Первомайка ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Первомайка ауылы.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңажол ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Жаңажол ауылы.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Байнассай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байнассай ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Ақмоласай ауылы.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: 13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп
Шекарасы: 13 жыл Қазақстан ауылы.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Байторысай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байторысай ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Дмитриевка ауылы, мектеп
Шекарасы: Дмитриевка ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Покровка ауылы, мектеп
Шекарасы: Покровка ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Полтавка ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Полтавка ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: Родниковка ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Родниковка ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Саржансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Саржансай ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңсахара ауылы, мектеп
Шекарасы: Кеңсахара ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратоғай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қаратоғай ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қаратаусай ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайын ауылы, мектеп
Шекарасы: Аққайын ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Шевченко ауылы, мектеп
Шекарасы: Шевченко ауылы.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөрте ауылы, мектеп
Шекарасы: Бөрте ауылы.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрмансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құрмансай ауылы.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Торайғыр ауылы, мектеп интернат
Шекарасы: Торайғыр ауылы.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Егізата ауылы, мектеп
Шекарасы: Егізата ауылы.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Шанды ауылы, медпункт
Шекарасы: Шанды ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Хазірет ауылы, мектеп
Шекарасы: Хазірет ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Жездібай ауылы, "Березовка" шаруа қожалығының кеңсесі
Шекарасы: Жездібай ауылы.

Граница: село Сарыжар: улица Айтеке би № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8,9,10,11,11а,12,12а, 12г, 12б, 13,14,14а,15,16,17, 18,19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/3, 32, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 39, 40, 41, 42/1, 42/3, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58а.
улица Иманова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1,10/2,11, 11а, 12, 12а, 12в, 12б, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 16а, 20а, 20в, 19, 18, 21, 20, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 52, 53, 55, 57, 59.
улица Тренина № 1/1,1/2, 2а, 2,3/2, 3/2, 4,5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2,10, 10б, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15,/1,15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18б, 18в, 18а, 18/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 32а, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 40а, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 53.
переулок Ардагерлер, улица Саржар, улица Ойын аланы, улица Комсомол, переулок Бәйтерек, улица Толегена Айбергенова, улица Бирлик, переулок Мектеп, улица Желтоксан, переулок Жастар, улица Жана талап, переулок Жасыл ел, улица Женис, улица Северная, улица Тауелсиздикке 20 жыл, улица Темиржол, переулок Солтустик, улица Нурпейса Байганина, переулок Күншуак, переулок Кен дала, улица Жагалау.
Избирательный участок № 273
Центр: село Сарыжар, школа
Граница: село Сарыжар: улица Айтеке би № 59, 61, 62, 63, 64 , 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102,103, 104,105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,118а, 119,120,1 21, 122, 123
улица Иманова № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105,106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113, 115,117, 119,121,123, 125,127, 129
улица Тренина № 52, 54,55, 56,57, 58, 59,60, 61,62,63,64,65,66,67, 68,69, 69а,70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82, 83,83а,84,85,86,87,88,89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,116,117,120,121,121а
улица Жана коныс, Участок №310, 567, 158В, 249, 344
Избирательный участок № 274
Центр: село Жайсан, улица Болашак 33, сельский клуб
Граница: № 33 разъезд, село Жайсан: улица Партизанская; улица Алия Молдагуловой; улица Болашак; улица Братьев Ходатаевых.
Избирательный участок № 275
Центр: село Жайсан, улица Камбара Медетова 34а, специальная организация образования
Граница: село Жайсан: улица Мира; улица Камбара Медетова; улица Сагинбай Есенгалиева; улица Динмухамеда Кунаева; улица Садовая.
Избирательный участок № 276
Центр: село Жанатан, медпункт
Граница: село Жанатан.
Избирательный участок № 277
Центр: село Кокпекты, школа
Граница: село Кокпекты.
Избирательный участок № 278
Центр: село Вознесеновка, школа
Граница: село Вознесеновка.
Избирательный участок № 279
Центр: село Достык, школа
Граница: село Достык.
Избирательный участок № 280
Центр: село Первомайка, сельский клуб
Граница: село Первомайка.
Избирательный участок № 281
Центр: село Жанажол, сельский клуб
Граница: село Жанажол.
Избирательный участок № 282
Центр: село Карабулак, школа
Граница: село Карабулак.
Избирательный участок № 283
Центр: село Байнассай, школа
Граница: село Байнассай.
Избирательный участок № 284
Центр: село Акмоласай, сельский клуб
Граница: село Акмоласай.
Избирательный участок № 285
Центр: село 13 лет Казакстана, школа
Граница: село 13 лет Казакстана.
Избирательный участок № 286
Центр: село Байторысай, школа
Граница: село Байторысай.
Избирательный участок № 287
Центр: село Дмитриевка, школа
Граница: село Дмитриевка.
Избирательный участок № 288
Центр: село Покровка, школа
Граница: село Покровка.
Избирательный участок № 289
Центр: село Полтавка, сельский клуб
Граница: село Полтавка.
Избирательный участок № 290
Центр: село Родниковка, сельский клуб
Граница: село Родниковка.
Избирательный участок № 291
Центр: село Саржансай, школа
Граница: село Саржансай.
Избирательный участок № 292
Центр: село Кенсахара, школа
Граница: село Кенсахара.
Избирательный участок № 293
Центр: село Каратогай, сельский клуб
Граница: село Каратогай.
Избирательный участок № 294
Центр: село Каратаусай, сельский клуб
Граница: село Каратаусай.
Избирательный участок № 295
Центр: село Аккайын, школа
Граница: село Аккайын.
Избирательный участок № 296
Центр: село Кызылжар, сельский клуб
Граница: село Қызылжар
Избирательный участок № 297
Центр: село Шевченко, школа
Граница: село Шевченко.
Избирательный участок № 298
Центр: село Борте, школа
Граница: село Борте.
Избирательный участок № 299
Центр: село Курмансай, школа
Граница: село Курмансай.
Избирательный участок № 300
Центр: село Торайгыр, школа интернат
Граница: село Торайгыр.
Избирательный участок № 301
Центр: село Егизата, школа
Граница: село Егизата.
Избирательный участок № 302
Центр: село Шанды, медпункт
Граница: село Шанды.
Избирательный участок № 303
Центр: село Хазрет, школа
Граница: село Хазрет.
Избирательный участок № 304
Центр: село Жездибай, контора крестьянского хозяйства "Березовка"
Граница: село Жездибай.