Байнассай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 05 желтоқсандағы № 1 "Байнассай ауылдық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 маусымдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 маусымда № 3-8-180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер" туралы Заңының 50 бабына сәйкес, Байнассай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байнассай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 05 желтоқсандағы № 1 "Байнассай ауылдық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-67 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі мәтінінде "Ә. Молдағұлова", "Махамбет Өтеміс ұлы" сөздері "Әлия Молдағұлова", "Махамбет Утемісұлы" сөздерімен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде "Алии Молдагуловой", "Махамбета Утемисова", "Еңбек", "Жана Даур" сөздері "Алия Молдагулова", "Махамбет Утемисулы", "Енбекши", "Жана Дауир" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байнассай ауылдық округінің әкімі Қ. Әлжан

О внесении изменений в решение акима Байнассайского сельского округа от 05 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Байнассайского сельского округа"
Решение акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 4 июня 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 июня 2018 года № 3-8-180
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Байнассайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байнассайского сельского округа от 05 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов аульного округа Байнассай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-67, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в тексте указанного решения на казахском языке слова "Ә. Молдағұлова", "Махамбет Өтеміс ұлы" заменить словами "Әлия Молдағұлова", "Махамбет Утемісұлы";
в тексте указанного решения на русском языке слова "Алии Молдагуловой", "Махамбета Утемисова", "Еңбек", "Жаңа Даур" заменить словами "Алия Молдагулова", "Махамбет Утемисулы", "Енбекши", "Жана Дауир";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байнассайского сельского округа Қ. Әлжан