Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 "2018-2020 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 200 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 маусымда № 3-9-201 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 "2018-2020 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5847 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "67 280,0" сандары "69 344,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "66 510,0" сандары "68 574,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "67 280,0" сандары "69 344,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-2 тармақпен толықтырылсын:
"6-2. 2018 жылға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджеттен 2 064,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің соммасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 16 мая 2018 года № 200. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 4 июня 2018 года № 3-9-201. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5847, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "67 280,0" заменить цифрами "69 344,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "66 510,0" заменить цифрами "68 574,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "67 280,0" заменить цифрами "69 344,0";
дополнить указанное решение пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть, в бюджете Батпаккольского сельского округа на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета 2 064,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы, сессия төрағасы Н. Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2018 жылғы 16 мамырдағы № 200
шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь
Мугалжарского районного маслихата
Н. Калиева
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 16 мая 2018 года № 200
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата