О внесении изменения в решение акима Талдысайского сельского округа от 11 мая 2017 года № 7 "О внесении изменения в решение акима Талдысайского аульного округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 27 декабря 2018 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 27 декабря 2018 года № 3-9-229
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Талдысайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Талдысайского сельского округа от 11 мая 2017 года № 7 "О внесении изменения в решение акима Талдысайского аульного округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5499, опубликованное 26 мая 2017 года в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
преамбулу решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасынның Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:", текст на русском языке не меняется.

Талдысай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 7 "Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 3-9-229 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Талдысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдысай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 7 "Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5499 тіркелген, 2017 жылғы 26 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасынның Конститутциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:", орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талдысайского сельского округа Аққайыр Қ.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылдық округінің әкімі Қ. Аққайыр