Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қазандағы № 261 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 қазанда № 3-10-214 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "5 256 758" сандары "5 245 394,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "1 934 436" сандары "1 923 072,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 278 115,1" сандары "5 266 751,6" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
төртінші абзацта:
"33 678" сандары "33 216" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"32 750" сандары "19 664,5" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"5 600" сандары "4 280" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
үшінші абзацта:
"23 360" сандары "30 942" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"70 898" сандары "66 820" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 – қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 3 октября 2018 года № 261. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 октября 2018 года № 3-10-214. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5783, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 256 758" заменить цифрами "5 245 394,5";
поступления трансфертов – цифры "1 934 436" заменить цифрами "1 923 072,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 278 115,1" заменить цифрами "5 266 751,6";
в пункте 10:
в четвертом абзаце:
цифры "33 678" заменить цифрами "33 216";
в одиннадцатом абзаце:
цифры "32 750" заменить цифрами "19 664,5";
в четырнадцатом абзаце:
цифры "5 600" заменить цифрами "4 280";
в пункте 11:
в третьем абзаце:
цифры "23 360" заменить цифрами "30 942";
в четвертом абзаце:
цифры "70 898" заменить цифрами "66 820".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Қалиева
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 3 қазандағы
№ 261 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1–қосымша
2018 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Г. Калиева
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 октября 2018 года № 261
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 175
Темирский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы