Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 7 маусымдағы № 27 "Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 161 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 30 наурызында № 3-11-119 болып тіркелді. Күші жойылды- Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 381 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды- Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 381 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509, 704 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 27 "Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4973 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдедегі "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы";
шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына" сөздері "Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, 704 бабының 3 тармағына" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 1 тармағы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Ойыл ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшермелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.".

О внесении изменений в решение районного маслихата от 7 июня 2016 года № 27 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 30 марта 2018 года № 3-11-119. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 381
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 381 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 509, 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 7 июня 2016 года № 27 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4973, опубликованное от 14 июля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
заголовок на государственном языке указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы";
в преамбуле решения слова "пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" заменить словами "пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)";
пункт 1 на государственном языке указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"Ойыл ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшермелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Е. Жиеналин
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Бисекенов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:
Е. Жиеналин
Секретарь
районного маслихата:
Б. Бисекенов