Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн, атауларын және индекстерін бекiту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 111 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 3-11-137 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ойыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 93 "Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4936 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымда аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Ойыл аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ойыл аудандық Әділет басқармасы республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қазыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Сагиров
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 22 июня 2018 года № 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 июля 2018 года № 3-11-137
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Уилского района от 18 апреля 2016 года № 93 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936, опубликованное 2 июня 2016 года в районной газете "Ойыл").
3. Государственному учреждению "Уилский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении Управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Казыбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Д. Сагиров
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"

22 маусым 2018 жыл
А. Османгалиев
Ойыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 111 қаулысына қосымша
Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары және индекстері тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 16.05.2023 № 76 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-UL-104
Ойыл-Қараой

22 июня 2018 года
А. Усмангалиев
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 22 июня 2018 года № 111
Перечень наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Уилского района Актюбинской области от 16.05.2023 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-UL-104
Уил-Караой