Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-11-147 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 14.02.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ойыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Сагиров
КЕЛІСІЛДІ:
Ойыл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
"____"__________ 2018 ж
С. Қартбаев
Ойыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешіміне қосымша
Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 шешіміне қосымша
ОЙЫЛ АУДАНЫ АУМАҒЫНДА САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
№ 389 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Көкжар көшесі 68, аудандық мәдениет үйі, телефон: 2-18-99
Құрманғазин Бейсұлла көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65/1, 65/2;
Шернияз Жарылғасұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/4, 66/5, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87/1, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 112, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135;

О внесении изменений в решение акима Уилского района от 24 января 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района"
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 29 ноября 2018 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-11-147. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 14.02.2020 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Уилского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Уилского района от 24 января 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3774, опубликованное 4 февраля 2014 года в газете "Ойыл"), следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Сагиров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии
"___"____________2018 г.
С. Картбаев
Приложение к решению акима Уилского района № 5 от 29 ноября 2018 года
Приложение к решению акима Уилского района № 3 от 24 января 2014 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ НА ТЕРРИТОРИИ УИЛСКОГО РАЙОНА
Избирательный участок № 389
село Уил, улица Көкжар 68, районный Дом культуры, телефон: 2-18-99
Улица Құрманғазин Бейсұлла - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65/1, 65/2;
Улица Шернияз Жарылғасұлы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/4, 66/5, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87/1, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 112, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135;

Көкжар көшесі - 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 48, 53, 54, 55, 57, 59, 64, 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 116, 124;
Берсиев Шығанақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 50, 52, 54.
№ 390 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Құрманов Исламғали көшесі 86,
Ж.Жүсібалиев атындағы қазақ орта мектебі, телефон: 2-17-30
Құрманов Исламғали көшесі - 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 80, 81, 81а, 82, 83, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 89, 90/1, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Ержанов Қуаныш көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 29, 31;
Аманкелді Иманов көшесі - 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Қойшығұлов Ахметжан көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50/1, 50/2;
Дәуленов Сәлкен көшесі - 1, 3, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 33, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2;
Екібаев Амантұрлы көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 46, 48, 50, 52.
№ 391 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Қлипанов Отар көшесі 19, "Энерго Система" ЖШС аудандық
электр желісі учаскесінің әкімшілік ғимараты, телефон: 2-19-72
Масатов Сауытбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 58, 62, 64;

Улица Көкжар - 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 48, 53, 54, 55, 57, 59, 64, 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101,102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 116, 124;
Улица Берсиев Шығанақ - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 50, 52, 54.
Избирательный участок №390
село Уил, улица Құрманов Исламғали 86, казахская средняя школа
им. Ж.Жусибалиева, телефон: 2-17-30
Улица Құрманов Исламғали - 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62 /1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 80, 81, 81а, 82, 83, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 89, 90/1, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Улица Ержанов Қуаныш - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 29, 31;
Улица Аманкелді Иманов - 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Улица Қойшығұлов Ахметжан - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50/1, 50/2;
Улица Дәуленов Сәлкен -1, 3, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 33, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2;
Улица Екібаев Амантұрлы - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок №391
село Уил, улица Қлипанов Отар 19, административное здание участка электросети Уилского района ТОО "Энерго Система", телефон: 2-19-72
Улица Масатов Сауытбай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 58, 62, 64;

Қарақұлов Ишанбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 46, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
Оноприенко Николай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Дүсіпов Үмбет көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18;
Төлебаев Мұса көшесі - 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18;
Қлипанов Отар көшесі - 1/1, 1/2, 2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 21.
№ 392 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Бақаев Бауетдин көшесі 6, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринарлық бақылау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы" ММ-нің әкімшілік ғимараты, телефон: 2-18-49
Бақаев Бауетдин көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45;
Сатпаев Қаныш көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15А, 17, 20, 21, 26, 31, 36;
Тапалова Нұрсұлу көшесі - 1, 2, 3, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
Желтоқсан көшесі - 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 21;
Еркінов Шүкір көшесі - 1, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13а, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 42, 45, 51, 57, 59;
Алтынсарин Ыбырай көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2;
Медетбаев Дауылбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Құрманғазы Сағырбаев көшесі - 2, 3, 6, 9, 13, 15, 19;
Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16а/1, 16а/2, 16б/1, 16б/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27, 29, 31;
Байғанин Нұрпейіс көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9/1, 9/2;
Молдағұлова Алия көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8;
Жолмырзаев Байсалбай көшесі - 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 42/17, 42/18, 42/20, 42/21, 42/22;
Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі - 9, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 29, 41, 11;

Улица Қарақұлов Ишанбай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 46, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
Улица Оноприенко Николай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Улица Дүсіпов Үмбет - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18;
Улица Төлебаев Мұса - 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18;
Улица Қлипанов Отар - 1/1, 1/2, 2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 21.
Избирательный участок № 392
село Уил, улица Бақаев Бауетдин 6, административное здание ГУ "Уилской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", телефон: 2-18-49
Улица Бақаев Бауетдин - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45;
Улица Сатпаев Қаныш -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15А, 17, 20, 21, 26, 31, 36;
Улица Тапалова Нұрсұлу -1, 2, 3, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
Улица Желтоқсан - 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 21;
Улица Еркінов Шүкір - 1, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13а, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 42, 45, 51, 57, 59;
Улица Алтынсарин Ыбырай - 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2;
Улица Медетбаев Дауылбай -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Улица Құрманғазы Сағырбаев - 2, 3, 6, 9, 13, 15, 19;
Улица Абай Құнанбаев -1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16а/1, 16а/2, 16б/1, 16б/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27, 29, 31;
Улица Байғанин Нұрпейіс - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9/1, 9/2;
Улица Молдағұлова Алия -1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8;
Улица Жолмырзаев Байсалбай - 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 42/17, 42/18, 42/20, 42/21, 42/22;
Улица Тауелсиздиктын 20 жылдыгы- 9, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 29, 41, 11.

Қаңтарбаев Тұрғали көшесі – 1,11/1,11/2,12,17/1,18,21/1,21/2,22,24,26.
№ 393 сайлау учаскесі
Екпетал ауылы, Қыдырбаев Хайролла көшесі 13, Екпетал негізгі мектебі
ғимараты, телефон: 72-1-47
Барқын көшесі – 1,3,5,7,9,11;
Қыдырбаев Хайролла көшесі - 1,2/1,2/2,3,4,5,6,7/1,7,2,8/1,8/2,9/1,9/2,10/1,10/2,11,12/1,12/2,
13,14;
Жасыл ел көшесі - 1,2,3,4,5,6,7/1,7/2,8,9,10,11/1,11/2,12/1,12/2,13,14,15,16,17/1,17/2,19,21;
Орманшы көшесі -1,2,3,4.
№ 394 сайлау учаскесі
Қаракемер ауылы, Ынтымақтастық көшесі 1, Қаракемер негізгі мектебі, телефон: 73-2-00
Бейбітшілік көшесі - 1,2,3,4,5,6,7,9,8,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,24;
Ардагерлер көшесі - 1/1,1/2,2,3,4,5,6,8,9,10,11,13,15;
Достық көшесі - 1,2,3,4,5,6,7,8,9/1,9/2,10,11,12,13,14,15,16/1,16/2,17/1,17/2,18,19,20/1,20/2,
21,22/1,22/2,23/3,24;
Ынтымақтастық көшесі - 2,4,6,8,10,13.
№ 395 сайлау учаскесі
Ақшатау ауылы, Ақжол көшесі 1а, Ақшатау орта мектебі, телефон: 73-0-81
Жастар көшесі-1,2,3,4/1,4/2,5,6/1,7,8,9,10/1,10/2,11/1,12,13,14,15,16,17,18,19/1,19/2,20,
21,23,25,27,29;
Шалқыма көшесі-1,2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,9,10,11,12/1,12/2,13,14,15;
Ақжол көшесі-1,2,3,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10,11,12;
Балауса көшесі-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18.
№ 396 сайлау учаскесі
Құмжарған ауылы, Ш.Берсиев көшесі 2, Соркөл орта мектебі, телефон: 73-2-49
Ш.Берсиев көшесі – 1,3,5/1,5/2,6/1,6/2,7,8,9,10,11,12/1,12/2,13/1;
Қ.Ержанов көшесі – 1/1,1/2,3/1,3/2,3/3,5/1,5/2,5/3,7,9,11,13/1,13/2;
Республика көшесі – 1,2,3,4,5,6/1,6/2,7,8/1,8/2,9/1,9/2,9/3,10/1,10/2,10/3,11/1,11/2,12,13,
14/1,14/2,15,17/1,17/2,17/3,19,21/1,21/2,21/3;
Астана көшесі – 1,3,5,5А,7,9,11,13,15.
№ 397 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Ш.Берсиев көшесі 35, Ш.Берсиев атындағы модульдік
кітапханасы, телефон: 37-5-35
Ш.Берсиев көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14/1,14/2,15,16/1,16/2,17,18,19,21,22,23,
24/1,24/2,25,26/1,26/2,27,28,29,30,31,32/1,32/2,33,34/1,34/2,36,38,40,41/1,41/2,43,45;
З.Баймолдина – 1,2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,9/1,9/2,11/1,11/2,12,13/1,13/2,14,15;
Астана көшесі - 1,2,3,5,6/1,6/2,7,8/1,8/2,10/2;
Сүлеймен әулие көшесі - 2,3,4,5,6,7,8,9/1,9/2,10;
Қ.Ержанов көшесі - 1,1А,2,3,4,5/1,5/2,5/3,6,8/1,8/2,10,11,12,13,14;
Көкжар көшесі - 1,3,4,5,7,9,11,13/1,13/2,15,17,19,21,23;
И.Қарағұлов көшесі - 2,4,6/1,6/2,8/1,8/2,10,12,14,16,18,20,22,24/1,
24/2,26/1,26/2,26/3,28/1,28/2,28/3,30;
Ө.Бақаев көшесі - 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,15,17,23/1,23/2,25;
Тәуелсіздік көшесі - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,15,17,19,21,23,25;
Ж.Жүсібәлиев көшесі - 1,3,5,7/1,7/2,13,15,17,21,23;
Ақтөбе көшесі - 1,3/1,3/2,3/3;
Бейбітшілік көшесі - 1/1,1/2,2,3,4,5;

Улица Қаңтарбаев Тұрғали – 1,11/1,11/2,12,17/1,18,21/1,21/2,22,24,26.
Избирательный участок №393
село Екпетал, улица Кыдырбаев Хайролла 13, Екпеталская основная школа,
телефон: 72-1-47
Улица Баркын - 1,3,5,7,9,11;
Улица Кыдырбаев Хайролла - 1,2/1,2/2,3,4,5,6,7/1,7,2,8/1,8/2,9/1,9/2,10/1,10/2,11,12/1,12/2,
13,14;
Улица Жасыл ел - 1,2,3,4,5,6,7/1,7/2,8,9,10,11/1,11/2,12/1,12/2,13,14,15,16,17/1,17/2,19,21;
Улица Орманшы - 1,2,3,4.
Избирательный участок №394
село Каракемер, улица Ынтымактастык 1, Каракемерская основная школа,
телефон: 73-2-00
Улица Бейбитшилик - 1,2,3,4,5,6,7,9,8,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,24;
Улица Ардагерлер - 1/1,1/2,2,3,4,5,6,8,9,10,11,13,15;
Улица Достык - 1,2,3,4,5,6,7,8,9/1,9/2,10,11,12,13,14,15,16/1,16/2,17/1,17/2,18,19,20/1,20/2,
21,22/1,22/2,23/3,24;
Улица Ынтымактастык - 2,4,6,8,10,13.
Избирательный участок №395
село Акшатау, улица Акжол 1а, Акшатауская средняя школа, телефон: 73-0-81
Улица Жастар - 1,2,3,4/1,4/2,5,6/1,7,8,9,10/1,10/2,11/1,12,13,14,15,16,17,18,19/1,19/2,20,21,23,
25,27,29;
Улица Шалкыма - 1,2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,9,10,11,12/1,12/2,13,14,15;
Улица Акжол - 1,2,3,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10,11,12;
Улица Балауса - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18.
Избирательный участок №396
село Кумжарган, улица Ш.Берсиев 2, Сорколская средняя школа, телефон: 73-2-49
Улица Ш.Берсиев -1,3,5/1,5/2,6/1,6/2,7,8,9,10,11,12/1,12/2,13/1;
Улица К.Ержанов - 1/1,1/2,3/1,3/2,3/3,5/1,5/2,5/3,7,9,11,13/1,13/2;
Улица Республика - 1,2,3,4,5,6/1,6/2,7,8/1,8/2,9/1,9/2,9/3,10/1,10/2,10/3,11/1,11/2,12,13,
14/1,14/2,15,17/1,17/2,17/3,19,21/1,21/2,21/3;
Улица Астана - 1,3,5,5А,7,9,11,13,15.
Избирательный участок №397
село Каратал, Улица Ш.Берсиев 35, модульная библиотека им.Ш.Берсиева,
телефон: 37-5-35
Улица Ш.Берсиев - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14/1,14/2,15,16/1,16/2,17,18,19,21,22,23,
24/1,24/2,25,26/1,26/2,27,28,29,30,31,32/1,32/2,33,34/1,34/2,36,38,40,41/1,41/2,43,45;
Улица З.Баймолдина - 1,2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,9/1,9/2,11/1,11/2,12,13/1,13/2,14,15;
Улица Астана - 1,2,3,5,6/1,6/2,7,8/1,8/2,10/2;
Улица Сулеймен аулие - 2,3,4,5,6,7,8,9/1,9/2,10;
Улица К.Ержанов - 1,1А,2,3,4,5/1,5/2,5/3,6,8/1,8/2,10,11,12,13,14;
Улица Кокжар - 1,3,4,5,7,9,11,13/1,13/2,15,17,19,21,23;
Улица И.Карагулов - 2,4,6/1,6/2,8/1,8/2,10,12,14,16,18,20,22,24/1,
24/2,26/1,26/2,26/3,28/1,28/2,28/3,30;
Улица О.Бакаев - 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,15,17,23/1,23/2,25;
Улица Тауелсиздик - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,15,17,19,21,23,25;
Улица Ж.Жусибалиев - 1,3,5,7/1,7/2,13,15,17,21,23;
Улица Актобе - 1,3/1,3/2,3/3;
Улица Бейбитшилик - 1/1,1/2,2,3,4,5;

Республика көшесі - 1,2,3,4,5,7,9,11,15,17,19;
Конституция көшесі - 1,2,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10,11;
Қобыланды батыр көшесі - 1,2,5/1,5/2,5/3,7/1,7/2,9/1,9/2,11/1,11/2;
Ә.Молдағұлова көшесі - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19.
№ 398 сайлау учаскесі
Қарасу ауылы, Ш.Берсиев көшесі 5, Құрманов бастауыш мектебі, телефон: 73-0-92
Ш.Берсиев көшесі - 1,2,3,4,6/1,6/2,6/3,8,10,12,14;
Бейбітшілік көшесі – 1,2,4/1,4/2,5,6,7,8.
№ 399 сайлау учаскесі
Аманкелді ауылы, Бейбітшілік көшесі 25, Аманкелді орта мектебі, телефон: 73-4-90
Астана көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,17,18/1,18/2,19,20/1,20/2,21,22/1,22/2,23/1,23/2,
24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35;
Алғабас көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13/1,13/2,15/1,17;
Бейбітшілік көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,22а,23,24;
Жаңақадам көшесі – 1,1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10а,11,12,13,13а,14,15;
Ынтымақ көшесі – 1/1,1/2,2,3,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22.
№ 400 сайлау учаскесі
Қарасу ауылы, Алашорда көшесі 2, Қарасу негізгі мектебі, телефон: 73-4-89
Алашорда көшесі – 1,3/1,3/2,4,5,6,8,10/1,10/2;
Мақпалкөл көшесі – 1,2,2а,3,4,5,7,9,11,13,15,17,19;
Ойыл көшесі – 1,2,3,4,5,7;
Тамдыкөл көшесі – 1,2,3,4,5,6/1,6/2,8/1,8/2,9,10,11,12/1,13,14,15/1,15/2,16,17,18,19,20,22,24,
26,28,30.
№ 401 сайлау учаскесі
Көптоғай ауылы, Мектеп көшесі 4, Құрманов орта мектебі, телефон: 74-5-44
Ардагер көшесі – 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,8,8/1,8/2,9,10,11/1,11/2,12,13,14,15,16/1,16/2,17/1,17/2,
19/1,19/2,21/1,21/2,23,25,27;
Бейбітшілік көшесі – 1,2/1,2/2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,10/1,10/2,12/1,12/2,14,16,18;
Достық көшесі – 1/1,4,5,7/1,7/2,8/1,8/2,9/2,10/1,10/2,11,12,14,16,18,20;
Жеңіс көшесі – 1,2/1,2/2,3,4,5,6/1,6/2,8,10/1,10/2,12,14/1,14/2,16;
Құрман көшесі – 1,2,3,4,6,7/1,7/2,8,9,10,11,12/1,12/2,12/3,13,14,15,16,17,18/1,18/2,19,20,22;
Мектеп көшесі – 1/1,1/2,2,3,5;
Наурыз көшесі – 1,4,6,8,10;
Сапы көшесі – 2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,14,16;
Тәуелсіздік көшесі – 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4,6,7/1,7/2,8,10/1,10/2,12/1,12/2,14,16,17/1,17/2;
Тамдыкөл көшесі – 1,2,3,3а,4,5,6,8,10,14,16,18,20,22,24,26;
Тұрғын үй-91 көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
№ 402 сайлау учаскесі
Шұбарши ауылы, Желтоқсан көшесі 19, Шұбарши ауылдық клубы, телефон: 73-4-93
Ақсай көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,10;
Достық көшесі – 1,2,3,4,5,5а,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
Желтоқсан көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12/1,12/2,13/1,13/2,14,15,16/1,16/2,17,21,23,25/1,
25/2,27/1,27/2,29;
Тәуелсіздік көшесі – 2,3,4,5,7,9.
№ 403 сайлау учаскесі
Көптоғай ауылы, Қазақстан көшесі 18, Көптоғай ауылдық клубы, телефон: 74-5-11
Қазақстан көшесі – 2/1,2/2,3,4,6,8,9,10/1,10/2,11,12,14,15/1,15/2,17/1,17/2,19/1,19/2,24,26,

Улица Республика - 1,2,3,4,5,7,9,11,15,17,19;
Улица Конституция - 1,2,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10,11;
Улица Кобланды батыр - 1,2,5/1,5/2,5/3,7/1,7/2,9/1,9/2,11/1,11/2;
Улица А.Молдагулова - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19.
Избирательный участок №398
село Карасу, улица Ш.Берсиев 5, Курмановская начальная школа, телефон: 73-0-92
Улица Ш.Берсиев - 1,2,3,4,6/1,6/2,6/3,8,10,12,14;
Улица Бейбитшилик - 1,2,4/1,4/2,5,6,7,8.
Избирательный участок №399
село Амангелды, улица Бейбитшилик №25, Аманкельдинская средняя школа,
телефон: 73-4-90
Улица Астана - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,17,18/1,18/2,19,20/1,20/2,21,22/1,22/2,23/1,23/2,
24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35;
Улица Алгабас - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13/1,13/2,15/1,17;
Улица Бейбитшилик - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,22а,23,24;
Улица Жанакадам - 1,1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10а,11,12,13,13а,14,15;
Улица Ынтымак - 1/1,1/2,2,3,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22.
Избирательный участок №400
село Карасу, улица Алашорда 2, Карасуская основная школа, телефон: 73-4-89
Улица Алашорда - 1,3/1,3/2,4,5,6,8,10/1,10/2;
Улица Макпалкол - 1,2,2а,3,4,5,7,9,11,13,15,17,19;
Улица Ойыл - 1,2,3,4,5,7;
Улица Тамдыкол - 1,2,3,4,5,6/1,6/2,8/1,8/2,9,10,11,12/1,13,14,15/1,15/2,16,17,18,19,20,22,24,
26,28,30.
Избирательный участок №401
село Коптогай, улица Мектеп 4, Курмановская средняя школа, телефон: 74-5-44
Улица Ардагер - 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,8,8/1,8/2,9,10,11/1,11/2,12,13,14,15,16/1,16/2,17/1,17/2,
19/1,19/2,21/1,21/2,23,25,27;
Улица Бейбитшилик - 1,2/1,2/2,3,4,5,6/1,6/2,7/1,7/2,8,10/1,10/2,12/1,12/2,14,16,18;
Улица Достык - 1/1,4,5,7/1,7/2,8/1,8/2,9/2,10/1,10/2,11,12,14,16,18,20;
Улица Женис - 1,2/1,2/2,3,4,5,6/1,6/2,8,10/1,10/2,12,14/1,14/2,16;
Улица Курман - 1,2,3,4,6,7/1,7/2,8,9,10,11,12/1,12/2,12/3,13,14,15,16,17,18/1,18/2,19,20,22;
Улица Мектеп - 1/1,1/2,2,3,5;
Улица Наурыз - 1,4,6,8,10;
Улица Сапы - 2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,14,16;
Улица Тауелсиздик - 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4,6,7/1,7/2,8,10/1,10/2,12/1,12/2,14,16,17/1,17/2;
Улица Тамдыкол - 1,2,3,3а,4,5,6,8,10,14,16,18,20,22,24,26;
Улица Тургын уй-91 - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
Избирательный участок №402
село Шубарши, улица Желтоксан 19, Шубаршииский сельский клуб, телефон: 73-4-93
Улица Аксай - 1,2,3,4,5,6,7,8,10;
Улица Достык - 1,2,3,4,5,5а,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
Улица Желтоксан - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12/1,12/2,13/1,13/2,14,15,16/1,16/2,17,21,23,25/1,
25/2,27/1,27/2,29;
Улица Тауелсиздик - 2,3,4,5,7,9.
Избирательный участок №403
село Коптогай, улица Казахстан 18, Коптогайский сельский клуб, телефон: 74-5-11
Улица Казахстан - 2/1,2/2,3,4,6,8,9,10/1,10/2,11,12,14,15/1,15/2,17/1,17/2,19/1,19/2,24,26,

27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,39,41;
Астанаға 10 жыл көшесі – 2,3,4,5,6,8,10,14,16,18.
№ 404 сайлау учаскесі
Сарбие ауылы, Әйтеке би көшесі 18, Сапақкөл орта мектебі, телефон: 35-2-15
Құрманғазы көшесі – 1,3,5,5/1,7,9;
Ақтөбе көшесі – 1,3,5,7,9,11,11/1,11/2,13,13/1,15,17,19,21,23,25,29,29/1,2,4,6,8,10,12,14;
Астана көшесі – 1,3,5,7,9,2,4,6,8;
Махамбет көшесі – 1,3,5,7,9,11;
Жастар көшесі – 1,3,5,11,11/1,2,4,4/1,6,8,10,12,14,14/1;
Әйтеке би көшесі – 1,3,5,5/1,7,7/1,9,11,13,15,15/1,17,19,21,21/1,23,25,27,29,29/1,31,31/1,33,
33/1,35,35/1,37,39,2,2/1,4,6,8,10,12,14;
Ә.Молдағұлова көшесі – 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,2,4,6,8,10,12,14,16,18,
20,22,24,26,28,30,32,34,36;
Жекенді көшесі – 1,3,5,7,9,11,2,2/1,4,6,8,10,1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35;
Бейбітшілік көшесі – 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35;
Желтоқсан көшесі – 1,1/1,3,5,7,9,11,13,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24;
Жеңіс көшесі – 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24;
Исатай көшесі – 1,3,5,7,9,2,4.
№ 405 сайлау учаскесі
Қаракөл ауылы, Абай көшесі 10, Қаракөл негізгі мектебі, телефон: 73-7-16
Абай көшесі – 1/1,1/2,3,5/1,5/2,7,9,11,15,17,19,21,2,4,6,8,12,14,16,18,20,22,24.
№ 406 сайлау учаскесі
Қараой ауылы, Еңбеккерлер көшесі 2, Қараой ауылдық клубы, телефон: 73-7-31
Еңбеккерлер көшесі - 1,3,5,7,9,11/1,11/2,11/3,13,15,17,12,14/1,14/2,16,18,20,22,24;
Жетікөл көшесі – 1,3,5,7,9,11;
Ынтымақ көшесі – 1/1,1/2,3/1,3/2,3/3,5/1,5/2,5/3,2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2,10/1,10/2;
Желтоқсан көшесі – 1,2,4,6,28,26,24,22,20,18,16,14,8,10,12,3,5,7,9,11;
Өркениет көшесі – 1,2,3/1,3/3,5,7;
Жасқайрат көшесі - 1,3,5,7,9,11,15/1,15/2,21,23,25,27,29,19,31,24,20,22,2,4,6,18,13,14,16,10,
12,8,33,35;
Алашорда көшесі – 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4;
Астанаға 10 жыл көшесі – 1/1,1/2,2,4,3/1,3/2,5,6,8,7/1,7/2,9/1,9/2,11,13,15,17,10,12,14,16,18,
20,22,24,26,28,19/1,19/2,21/1,21/2,30,23,25/1,25/2;
Қазақстан 2030 көшесі – 1/1,1/2,3/1,3/2,2,4,5,6/1,6/2,8,10,12,14/1,14/2,16/1,16/2,18/1,18/2,
20/1,20/2,22/1,22/2,24,26,7/1,7/2,7/3,9,11,13,19,17,28,40,42,30,32,34/1,34/2,36,38,15/1,15/2;
Тәуелсіздік көшесі – 1,3,2/1,2/2,4,6/1,6/2,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23/1,23/2,25,27,29,31,33,
33/1,33/2,35,37,39,41,43,8,10,12,14,16,18,20.
№ 407 сайлау учаскесі
Құбасай ауылы, Қызылқорған көшесі 7, Құбасай бастауыш мектебі, телефон: 73-7-37
Қызылқорған көшесі – 1,2,3,4,5,6,8,9,10,12,14;
Бейбітшілік көшесі – 1,2,4,5,6,7,8/1,8/2,10.
№ 408 сайлау учаскесі
Саралжын ауылы, Кеңес көшесі 2, Ә.Дербісалин атындағы Саралжын
орта мектебі, телефон: 74-1-41

27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,39,41;
Улица Астанага 10 жыл - 2,3,4,5,6,8,10,14,16,18.
Избирательный участок №404
село Сарбие, улица Айтеке би 18, Сапакколская средняя школа, телефон: 35-2-15
Улица Курмангазы - 1,3,5,5/1,7,9;
Улица Актобе - 1,3,5,7,9,11,11/1,11/2,13,13/1,15,17,19,21,23,25,29,29/1,2,4,6,8,10,
12,14;
Улица Астана - 1,3,5,7,9,2,4,6,8;
Улица Махамбет - 1,3,5,7,9,11;
Улица Жастар - 1,3,5,11,11/1,2,4,4/1,6,8,10,12,14,14/1;
Улица Айтеке би - 1,3,5,5/1,7,7/1,9,11,13,15,15/1,17,19,21,21/1,23,25,27,29,29/1,31,31/1,33,
33/1,35,35/1,37,39,2,2/1,4,6,8,10,12,14;
Улица А.Молдагулова - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,2,4,6,8,10,12,14,16,18,
20,22,24,26,28,30,32,34,36;
Улица Жекенды - 1,3,5,7,9,11,2,2/1,4,6,8,10,1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35;
Улица Бейбитшилик - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35;
Улица Желтоксан -1,1/1,3,5,7,9,11,13,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24;
Улица Женис - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24;
Улица Исатай - 1,3,5,7,9,2,4.
Избирательный участок №405
село Каракол, улица Абай 10, Каракольская основная школа, телефон: 73-7-16
Улица Абай - 1/1,1/2,3,5/1,5/2,7,9,11,15,17,19,21,2,4,6,8,12,14,16,18,20,22,24.
Избирательный участок №406
село Караой, улица Енбеккерлер 2, Караойский сельский клуб, телефон: 73-7-31
Улица Енбеккерлер - 1,3,5,7,9,11/1,11/2,11/3,13,15,17,12,14/1,14/2,16,18,20,22,24;
Улица Жетикол - 1,3,5,7,9,11;
Улица Ынтымак - 1/1,1/2,3/1,3/2,3/3,5/1,5/2,5/3,2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2,10/1,10/2;
Улица Желтоксан - 1,2,4,6,28,26,24,22,20,18,16,14,8,10,12,3,5,7,9,11;
Улица Оркениет - 1,2,3/1,3/3,5,7;
Улица Жаскайрат - 1,3,5,7,9,11,15/1,15/2,21,23,25,27,29,19,31,24,20,22,2,4,6,18,13,14,16,10,
12,8,33,35;
Улица Алашорда - 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4;
Улица Астанага 10 жыл - 1/1,1/2,2,4,3/1,3/2,5,6,8,7/1,7/2,9/1,9/2,11,13,15,17,10,12,14,16,18,
20,22,24,26,28,19/1,19/2,21/1,21/2,30,23,25/1,25/2;
Улица Казакстан – 2030 - 1/1,1/2,3/1,3/2,2,4,5,6/1,6/2,8,10,12,14/1,14/2,16/1,16/2,18/1,18/2,
20/1,20/2,22/1,22/2,24,26,7/1,7/2,7/3,9,11,13,19,17,28,40,42,30,32,34/1,34/2,36,38,15/1,15/2;
Улица Тауелсиздик - 1,3,2/1,2/2,4,6/1,6/2,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23/1,23/2,25,27,29,31,33,
33/1,33/2,35,37,39,41,43,8,10,12,14,16,18,20.
Избирательный участок №407
село Кубасай, улица Кызылкорган 7, Кубасайская начальная школа, телефон: 73-7-37
Улица Кызылкорган - 1,2,3,4,5,6,8,9,10,12,14;
Улица Бейбитшилик - 1,2,4,5,6,7,8/1,8/2,10.
Избирательный участок №408
село Саралжын, улица Кенес 2, Саралжинская средняя школа имени А.Дербисалина,
телефон: 74-1-41

Ә.Дербісәлин көшесі – 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27;
Ботагөз-1 – 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,35;
Ақтөбе көшесі – 1/1,1/2,5,7,9,10/1,10/2,11,12,13/1,13/2;
С.Керімбаева – 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10/2,11/1,11/2,13;
Қазақстан көшесі – 1,2,3,4,5/1,5/2,6,8/1,8/2,9,10,12,14,16,18/1,18/2,20/1,20/2,22,24/1,24/2,28,30/1,30/2;
И.Құрманов көшесі – 1а,1,3,5,7,11,13,15/1,15/2,17/1,17/2,19,21;
Ботагөз-2 – 1/1,1/2,2,3,4,5/1,5/2,7/1,7/2,9/1,9/2;
Кеңес көшесі – 1,3,5,7,9,11,13/1,13/2,15,17,19/1,21/1,21/2,23,25/1;
Бейбітшілік көшесі – 1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14;
Қ.Шоланов көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,9,11,13/1,13/2,15/1,15/2,17/1,17/2,17/3,19;
Қоңырат ауылы:
Ойыл көшесі – 7,9,11.
№ 409 сайлау учаскесі
Шиқұдық ауылы, Мектеп көшесі 16, Теректі негізгі мектебі, телефон: 74-1-43
Мектеп көшесі – 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4/1,4/2,5,6,7,8/1,8/2,9,10/1,10/2,11,12,14,17/1,
17/2,19,21/1,21/2;
Теректі көшесі – 1/2,2/1,2/2,3/1,3/2,4/1,4/2,5/1,5/2,6/2,7,8/1,8/2,9,10/1,10/2,11,12.
№410 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылы, Тайсойған көшесі 6, Бестамақ ауылдық клубы, телефон: 43-4-30
Жасталап көшесі – 1/1,1/2,2/1,2/2,3/1,3/2,4/1,4/2,5/1,6,7/1,7/2;
Тайсойған көшесі – 1,2,3/1,4,5/1,5/2,7/1,7/2,8/1,8/2,10;
Аяпберген көшесі – 2,3,4,5,6,7/1,7/2,8/1,8/2,9/1,9/2,11,10,12,13,15.
№ 411сайлау учаскесі
Ақкемер ауылы, Жеткіншек көшесі 9, Ақкемер ауылдық клубы, телефон: 74-0-82
Қиыл көшесі – 1,2/1,2/2,3,6,8/1,8/2,9/1,10,11,12,13,14,15/1,15/2,15/3,15/4,15/5,16,17,18,19,
20/1,20/2,21,22/1,22/2,23,25/1,25/2,27;
Жеткіншек көшесі – 1,3,8,10,11,12,13,14,15,16,18,20,22,24,26/1,26/2,28,30/1,30/2,32/1,32/2;
Ботагөз көшесі – 1,2/1,2/2,4,5,6/1,6/2,7,8,10/1,10/2,11,12/1,12/2,13,14/1,14/2,15,16/1,16/2,19,20.
№ 412 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Мектеп көшесі 4, Қайыңды ауылдық клубы, телефон: 74-8-14
А.Иманов көшесі – 1а,1/1,1/2,2,3/1,3/2,4,5,7,8/1,8/2,9,10,11,12,13,14/1,14/2,15/2,16/1,16/2,17,
18/1,20;
Ш.Берсиев көшесі – 1,2,3,4/2,5,6,7,9,11;
Кеңес көшесі – 1/1,2,4,6,7,8,9,10,11,12,14,16,17,19,21,23,25/1,25/2,27;
Қайыңды көшесі – 1,3,4/1,4/2,5/1,5/2,6/1,6/2,7,9/1,9/2,10,11/1,11/2,12,13,15,17/1,17/2,19,21,
23,25,27,29,31/1,31/2,20/1,20/2,22/1,22/2,37,24/1,24/2,39,26,41,28,43,45,47,49,51;
Мектеп көшесі – 1,3,5,7,6,17,19;
Жастар көшесі – 1/1,1/2,2,3,5,6,7,8,12,14.
№ 413 сайлау учаскесі
Көсембай ауылы, Орталық көшесі 6, Көсембай негізгі мектебі, телефон: 74-1-42
Ынтымақ көшесі – 1,1а,3/1,3/2,3/3,3/4,5/1,5/2,7,9,11,13,15/1,15/2,17/3,19,21,23,25,27,29,33/1,33/2;

Улица А. Дербисалин - 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27;
Улица Ботагоз-1 - 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,
30,31,32,33,35;
Улица Актобе - 1/1,1/2,5,7,9,10/1,10/2,11,12,13/1,13/2;
Улица С.Керимбаева - 1/1,1/2,2,3,4,5,6,7,8/1,8/2,9,10/2,11/1,11/2,13;
Улица Казакстан - 1,2,3,4,5/1,5/2,6,8/1,8/2,9,10,12,14,16,18/1,18/2,20/1,20/2,22,24/1,24/2,28,
30/1,30/2;
Улица И. Курманов - 1а,1,3,5,7,11,13,15/1,15/2,17/1,17/2,19,21;
Улица Ботагоз-2 - 1/1,1/2,2,3,4,5/1,5/2,7/1,7/2,9/1,9/2;
Улица Кенес - 1,3,5,7,9,11,13/1,13/2,15,17,19/1,21/1,21/2,23,25/1;
Улица Бейбитшилик - 1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14;
Улица К. Шоланов - 1,2,3,4,5,6,7,9,11,13/1,13/2,15/1,15/2,17/1,17/2,17/3,19;
село Конырат:
Улица Ойыл - 7,9,11.
Избирательный участок №409
село Шикудык, улица Мектеп 16, Теректинская основная школа, телефон: 74-1-43
Улица Мектеп - 1/1,1/2,2,3/1,3/2,4/1,4/2,5,6,7,8/1,8/2,9,10/1,10/2,11,12,14,17/1,
17/2,19,21/1,21/2;
Улица Теректи - 1/2,2/1,2/2,3/1,3/2,4/1,4/2,5/1,5/2,6/2,7,8/1,8/2,9,10/1,10/2,11,12.
Избирательный участок №410
село Бестамак, улица Тайсойган 6, Бестамакский селький клуб, телефон: 43-4-30
Улица Жасталап - 1/1,1/2,2/1,2/2,3/1,3/2,4/1,4/2,5/1,6,7/1,7/2;
Улица Тайсойган - 1,2,3/1,4,5/1,5/2,6,7/1,7/2,8/1,8/2,10;
Улица Аяпберген - 2,3,4,5,6,7/1,7/2,8/1,8/2,9/1,9/2,11,10,12,13,15.
Избирательный участок №411
село Аккемер, улица Жеткиншек 9, Аккемерский сельский клуб, телефон: 74-0-82
Улица Киыл - 1,2/1,2/2,3,6,8/1,8/2,9/1,10,11,12,13,14,15/1,15/2,15/3,15/4,15/5,16,17,18,19,
20/1,20/2,21,22/1,22/2,23,25/1,25/2,27;
Улица Жеткиншек - 1,3,8,10,11,12,13,14,15,16,18,20,22,24,26/1,26/2,28,30/1,30/2,32/1,32/2;
Улица Ботагоз - 1,2/1,2/2,4,5,6/1,6/2,7,8,10/1,10/2,11,12/1,12/2,13,14/1,14/2,15,16/1,16/2,19,20.
Избирательный участок №412
село Акжар, улица Мектеп 4, Кайындинский сельский клуб, телефон: 74-8-14
Улица А.Иманова - 1а,1/1,1/2,2,3/1,3/2,4,5,7,8/1,8/2,9,10,11,12,13,14/1,14/2,15/2,16/1,16/2,17,
18/1,20;
Улица Ш.Берсиева - 1,2,3,4/2,5,6,7,9,11;
Улица Кенес - 1/1,2,4,6,7,8,9,10,11,12,14,16,17,19,21,23,25/1,25/2,27;
Улица Каиынды - 1,3,4/1,4/2,5/1,5/2,6/1,6/2,7,9/1,9/2,10,11/1,11/2,12,13,15,17/1,17/2,19,21,
23,25,27,29,31/1,31/2,20/1,20/2,22/1,22/2,37,24/1,24/2,39,26,41,28,43,45,47,49,51;
Улица Мектеп - 1,3,5,76,17,19;
Улица Жастар - 1/1,1/2,2,3,5,6,7,8,12,14.
Избирательный участок №413
село Косембай, улица Орталык 6, Косембайская основная школа, телефон: 74-1-42
Улица Ынтымак - 1,1а,3/1,3/2,3/3,3/4,5/1,5/2,7,9,11,13,15/1,15/2,17/3,19,21,23,25,27,29,33/1,
33/1,33/2;

Орталық көшесі – 1а,1/1,1/2,2,2а,3/1,3/2,4,5,7,8/1,8/2,9,11,13/1,13/2,15,17;
Бұлақ көшесі – 1,2,2а,3,4,5,5а,6,7,7а,8,8а,9,10,11,12а,13,14,14а,15,16,17,17а,18,19,20,21,22,22а,23,24,25/1,25/2,25/3,26,27,28,29.

Улица Орталык - 1а,1/1,1/2,2,2а,3/1,3/2,4,5,7,8/1,8/2,9,11,13/1,13/2,15,17;
Улица Булак - 1,2,2а,3,4,5,5а,6,7,7а,8,8а,9,10,11,12а,13,14,14а,15,16,17,17а,18,19,20,21,22,
22а,23,24,25/1,25/2,25/3,26,27,28,29.