Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 3-11-153 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 100 577,4" сандары "4 121 896,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 785 176,9" сандары "3 806 495,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 105 385,6" сандары "4 126 704,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"433 635" сандары "456 347" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"34 449" сандары "34 441" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта:
"124 134,5" сандары "122 749,5" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2018 года № 236. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 21 декабря 2018 года № 3-11-153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5806, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 100 577,4" заменить цифрами "4 121 896,4";
поступления трансфертов
цифры "3 785 176,9" заменить цифрами "3 806 495,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 105 385,6" заменить цифрами "4 126 704,6";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "433 635" заменить цифрами "456 347";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "34 449" заменить цифрами "34 441";
в пункте 8:
в абзаце шестом:
цифры "124 134,5" заменить цифрами "122 749,5";
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
С. Нурбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
С. Нурбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение к решению районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 236