Ойыл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қазандағы № 107 "Ойыл ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 108 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 қазанда № 3-11-143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қазандағы № 107 "Ойыл ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-99 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Ойыл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабының 4) тармақшасына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округі әкімі Д. Бисебаев

О внесении изменения в решение акима Уилского сельского округа от 10 октября 2011 года № 107 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Уилского сельского округа"
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 сентября 2018 года № 108. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 октября 2018 года № 3-11-143
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Уилского сельского округа от 10 октября 2011 года № 107 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Уилского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-99, опубликованное 17 ноября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа Д. Бисебаев