Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 174 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 218 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-12-176 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 174 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5808 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "560 334,8" сандары "547 592,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "445 363" сандары "432 621" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "560 334,8" сандары "547 592,8" сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Хромтау аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 174 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2018-2020 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2018 года № 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-12-176. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 174 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5808, опубликованное 18 января 2018 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "560 334,8" заменить цифрами "547 592,8";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "445 363" заменить цифрами
"432 621";
в подпункте 2):
затраты - цифры "560 334,8" заменить цифрами "547 592,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Хромтауского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрайымы А. Шипилова
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 218 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне №1 қосымша
2018 жылға арналған Хромтау қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
атауы

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата А. Шипилова
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 12 июня 2018 года № 218
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 174
Бюджет города Хромтау на 2018 год
категория
сумма (тысяч тенге)
группа
подгруппа
наименование