Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 164 "2018-2020 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 239 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 шілдеде № 3-13-201 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 164 "2018-2020 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5811 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "31764,6" сандары "35464,6" сандарымен ауыстырылсын; оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша – "29047,6" сандары "32747,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "31764,6" сандары "35464,6" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"686,6" сандары "4386,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 маусымдағы
№ 239 шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 21 июня 2018 года № 239. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 4 июля 2018 года № 3-13-201. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5811, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1):
доходы – цифры "31764,6" заменить цифрами "35464,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – "29047,6" заменить цифрами "32747,6";
в подпункте 2):
затраты - "31764,6" заменить цифрами "35464,6";
в пункте 4-1:
в абзаце первом:
цифры "686,6" заменить цифрами "4386,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
Ж. Утегенов
Секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата № 239 от 21 июня 2018 года