Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 37-204 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 желтоқсанда № 4959 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 14.09.2023 № 6-38 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Алматы облысы мәслихатының 28.07.2021 № 7-46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Алматы облысы мәслихатының 28.07.2021 № 7-46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы мәслихатының 28.07.2021 № 7-46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Көліктік-логистикалық инфрақұрылымды дамыту мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
сессияның төрағасы Ә. Алпысбаев
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы "13" қарашадағы № 37-204 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы мәслихатының 28.07.2021 № 7-46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы облысында әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі
1. Қапшағай қаласы:
1) Арна ауылы – Автовокзал;
2) "Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қапшағай қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – Қапшағай қаласының ауруханасы) – "Қапшағай Ресурс" ЖШС;

Об определении перечня социально значимых сообщений в Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 13 ноября 2018 года № 37-204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2018 года № 4959. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 14 сентября 2023 года № 6-38
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 14.09.2023 № 6-38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Алматинского областного маслихата от 28.07.2021 № 7-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Алматинского областного маслихата от 28.07.2021 № 7-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень социально значимых сообщений в Алматинской области согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алматинского областного маслихата от 28.07.2021 № 7-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам развития транспортно-логистической инфраструктуры".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Алматинского областного
маслихата А. Алпысбаев
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от "13" ноября 2018 года № 37-204
Сноска. Приложение в редакции решения Алматинского областного маслихата от 28.07.2021 № 7-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень социально значимых сообщений в Алматинской области
1. Город Капшагай:
1) село Арна – Автовокзал;
2) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Капшагайская городская больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области" (далее – больница города Капшагай) – ТОО "Капшагай Ресурс";

3) Қапшағай қаласының ауруханасы – 20 ықшам ауданы;
4) Қапшағай қаласының ауруханасы – "Строитель" бағбандық қоғамының" тұтынушылар кооперативі;
5) Қапшағай қаласының ауруханасы – Сүзгіш станциясы;
6) 2 желі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "64192 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қарлығаш" ықшам ауданы, 3 сектор.
2. Еңбекшіқазақ ауданы:
1) Шелек ауылы – Есік қаласы;
2) Шелек ауылы ауылішілік маршрут;
3) Еcік қаласы – Бөлек ауылы.
3. Талғар ауданы:
1) №1 Талғар-2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі – Байбұлақ ауылы;
2) №2 "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны – Талхиз қалашығы;
3) №3 "Талгар-Спирт" ЖШС – Қызыл-Қайрат ауылы;
4) №4 кірпіш зауыты – Талғар-2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі;
5) №5 Талғар-2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі – Талдыбұлақ ауылы;
6) №6 "Талгар-Спирт" ЖШС – Талғар форель шаруашылығы;
7) №7 "Арман" ықшам ауданы – "Бүркіт" бағбандық қоғамы;
8) №8 Ақдала ауылы – Ақтас ауылы;
9) №9 Шымбұлақ ауылы – Нұрпейісов көшесі Айвазовский көшесінің бұрышы;
10) №215 Талғар қаласы – Орман ауылы;
11) №218 Талғар қаласы – Туғанбай ауылы – Нұра ауылы.
4. Текелі қаласы:
1) №6 шеңбер – "Текелийский энергокомплекс" ЖШС – Қонаев көшесі – "Алматы облысының денешынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Текелі қаласының олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) №3 шеңбер – "Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп мектепке дейінгі ықшам орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны – орталық базар.
5. Балқаш ауданы:
1) №1 Бақанас ауылы – Құйған ауылы;
2) №2 Бақанас ауылы – Қарой ауылы.
6. Ескелді ауданы:
1) №1 Қарабұлақ ауылының ауылдық маршруты.
7. Қарасай ауданы:
1) №1 Қаскелең қаласының қалалық маршруты;
2) №2А Қаскелең қаласының қалалық маршруты;
3) №3 Әйтей ауылы – Қаскелең қаласы;
4) №5 Жандосов ауылы – Қаскелең қаласы;
5) Тұрар ауылы – Алтын Орда базары;
6) Батан ауылы – Алтын Орда базары;
7) Исаев ауылы – Қаскелең қаласы.
8. Қаратал ауданы:
1) №1 Бастөбе ауылы, Юн көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі;
2) №2 Үштөбе қаласы, Мартынов көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі.
9. Талдықорған қаласы:
1) №3 "Самал" ықшам ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
2) №5 "Самал" ықшам ауданы – "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қаласындағы облыстық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – Талдықорған қаласының ауруханасы) – Семашко көшесі;

3) больница города Капшагай – 20 микрорайон;
4) больница города Капшагай – Потребительский кооператив "Садоводческое общество "Строитель";
5) больница города Капшагай – Фильтровая станция;
6) 2 линия, республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 64192" Министерства обороны Республики Казахстан – микрорайон "Карлыгаш", 3 сектор.
2. Енбекшиказахский район:
1) село Шелек – город Есик;
2) внутрипоселковый маршрут села Шелек;
3) город Есик – село Болек.
3. Талгарский район:
1) №1 городское отделение почтовой связи Талгар-2 – село Байбулак;
2) №2 государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" – городище Талхиз;
3) №3 ТОО "Талгар-Спирт" – село Кызыл-Кайрат;
4) №4 кирпичный завод – городское отделение почтовой связи Талгар-2;
5) №5 городское отделение почтовой связи Талгар-2 – село Талдыбулак;
6) №6 ТОО "Талгар-Спирт" – Талгарское форелевое хозяйство;
7) №7 микрорайон "Арман" – садоводческое общество "Беркут";
8) №8 село Акдала – село Актас;
9) №9 село Шымбулак – улица Нурпеисова угол улицы Айвазовского;
10) №215 город Талгар – село Орман;
11) №218 город Талгар – село Туганбай – село Нура.
4. Город Текели:
1) №6 кольцо – ТОО "Текелийский энергокомплекс" – улица Конаева – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Текели" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области";
2) №3 кольцо – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели" – государственное коммунальное казенное предприятие "Городской Дом культуры акима города Текели" – центральный рынок.
5. Балхашский район:
1) №1 село Баканас – село Куйган;
2) №2 село Баканас – село Карой.
6. Ескельдинский район:
1) №1 сельский маршрут села Карабулак.
7. Карасайский район:
1) №1 городской маршрут города Каскелен;
2) №2А городской маршрут города Каскелен;
3) №3 село Айтей – город Каскелен;
4) №5 село Жандосов – город Каскелен;
5) село Турар– рынок Алтын Орда;
6) село Батан – рынок Алтын Орда;
7) село Исаев – город Каскелен.
8. Каратальский район:
1) №1 село Бастобе, улица Юна – город Уштобе, улица Нурмухамбетова;
2) №2 город Уштобе, улица Мартынова – город Уштобе, улица Нурмухамбетова.
9. Город Талдыкорган:
1) №3 микрорайон "Самал" – дачи "Красный камень";
2) №5 микрорайон "Самал" – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области" (далее – больница города Талдыкорган) – улица Семашко;

3) №12 7 ықшам ауданы – Талдықорған қаласының ауруханасы – Семашко көшесі;
4) №226 арбат – Мойнақ ауылы;
5) №23 "Самал" ықшам ауданы – "Уйтас" саяжайлары;
6) №25 "Самал" ықшам ауданы – Еркін ауылы;
7) №14 "Шаған" базары – "Қаратал" саяжайлары;
8) №31 "Қалалық әмбебап дүкені" сауда үйі – Әлімжанов көшесі;
9) №228 арбат – Еңбек ауылы;
10) №8 "Самал" ықшам ауданы – "Восточный" ықшам ауданы, Чанышев көшесі;
11) №33 "Самал" ықшам ауданы – 6, 7 ықшам аудандары – "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
12) №1, 1а "Самал" ықшам ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
13) №10 "Самал" ықшам ауданы – "Көктал" ықшам ауданы;
14) №2 "Қарағаш" базары – "Ащыбұлақ" саяжайлары;
15) №4, 4а Өтенай ауылы – № 19 лицей;
16) №7, 7а автовокзал – 1 бөлімше;
17) №13 "Шығыс" ықшам ауданы – 3 бөлімше;
18) №18 "Қызыл тас" саяжайлары – Орман шаруашылығы;
19) №20 "Самал" ықшам ауданы – "Сарыбұлақ" саяжайлары (маусымдық);
20) №227 арбат – 3 бөлімше;
21) №24 "Самал" ықшам ауданы – "Оптмаркет" сауда орталығы;
22) №16 "Рахат" гастрономы – "Уйтас", "Көктем" саяжайлары.
10. Алакөл ауданы:
1) Қабанбай ауылы – Үшбұлақ ауылы;
2) Қабанбай ауылы – Лепсі ауылы;
3) Қабанбай ауылы – Жыланды ауылы – Шынжылы ауылы;
4) Үшарал қаласы – Ақши ауылы – Көктұма ауылы.
Ескертпе:
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3) №12 7 микрорайон – больница города Талдыкорган – улица Семашко;
4) №226 арбат – село Мойнак;
5) №23 микрорайон "Самал" – дачи "Уйтас";
6) №25 микрорайон "Самал" – село Еркин;
7) №14 рынок "Шаган" – дачи "Каратал";
8) №31 торговый дом "Городской универсальный магазин" – улица Алимжанова;
9) №228 арбат – село Енбек;
10) №8 микрорайон "Самал" – микрорайон "Восточный", улица Чанышева;
11) №33 микрорайон "Самал" – микрорайоны 6, 7 – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области";
12) №1, 1а микрорайон "Самал" – дачи "Красный камень";
13) №10 микрорайон "Самал" – микрорайон "Коктал";
14) №2 рынок "Карагаш" – дачи "Ащибулак";
15) №4, 4а село Отенай – № 19 лицей;
16) №7, 7а Автовокзал – 1 отделение;
17) №13 микрорайон "Восточный" – 3 отделение;
18) №18 дачи "Красный камень" – Лесное хозяйство;
19) №20 микрорайон "Самал" – дачи "Сарыбулак" (сезонный);
20) №227 арбат – 3 отделение;
21) №24 микрорайон "Самал" – торговый центр "Оптмаркет";
22) №16 гастроном "Рахат" – дачи "Уйтас", "Коктем".
10. Алакольский район:
1) ауыл Кабанбай – село Ушбулак;
2) ауыл Кабанбай – село Лепсы;
3) ауыл Кабанбай – село Жыланды – село Шынжылы;
4) город Ушарал – село Акши – село Коктума.
Примечание:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью