Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 153 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 12 наурызда № 4541 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4466 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30946851 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7972800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 244082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 346484 мың теңге;
трансферттер түсімі 22383485 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5658611 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5380039 мың теңге;
субвенциялар 11344835 мың теңге;
2) шығындар 31932233 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31171 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4904 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1016553 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 146 "О бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 марта 2018 года № 4541
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 146 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4466, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30946851тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7972800 тысячи тенге;
неналоговые поступления 244082 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 346484 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22383485 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5658611 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5380039 тысяча тенге;
субвенции 11344835 тысяч тенге;
2) затраты 31932233тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31171 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 4904 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1016553 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1016553мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Нұрлыбаева
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Қ. Булдыбаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1016553 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" №146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 153 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 146 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "28" февраля 2018 года № 153 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 146 "О бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 146 "О Бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Бюджет города на 2018 год
Категория
Сумма
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

363673
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
363673
2
Әлеуметтiк көмек
1584643
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
369744
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
369744
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1214899
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
383989
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5900
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
40232
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9265
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81612
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78517
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
422471
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73837
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87601
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
87601
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9125
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
42660
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35816
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11799537
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4929756
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
226475
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
226475
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3685380
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3025406
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
659974
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10787

363673
010
Государственная адресная социальная помощь
363673
2
Социальная помощь
1584643
464
Отдел образования района (города областного значения)
369744
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
369744
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1214899
004
Программа занятости
383989
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5900
007
Оказание жилищной помощи
40232
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9265
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81612
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119076
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78517
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
422471
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73837
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87601
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
87601
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9125
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
42660
КГУ "Центр социальной помощи жертвам бытового насилия"
42660
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
35816
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11799537
1
Жилищное хозяйство
4929756
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
226475
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
226475
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3685380
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3025406
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
659974
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10787