Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы "Талдықорған қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы № 184 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 тамыздағы № 207 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 тамызда № 4789 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728 тіркелген, 2018 жылдың 7 маусымында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Бигужанов Тимур Капасовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының сессия
төрағасы М. Досқалиев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев

О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 17 мая 2018 года № 184 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Талдыкорган на 2018-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 2 августа 2018 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 августа 2018 года № 4789
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Талдыкорган на 2018-2019 годы" от 17 мая 2018 года № 184 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4728, опубликован 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимура Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев