Қапшағай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 36-161 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 шілдеде № 4766 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қапшағай қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 13 қазандағы № 11-40 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4013 тіркелген, 2016 жылдың 25 қарашасында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Қапшағай қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 30 қарашадағы №14-48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4058 тіркелген, 2017 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қапшағай қалалық мәслихатының аппарат басшысы Айтова Мейрамгуль Казбековнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы А. Ефименко
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев

О признании утратившими силу некоторых решений Капшагайского городского маслихата
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 26 июня 2018 года № 36-161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 июля 2018 года № 4766
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Капшагайского городского маслихата:
1) "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай" от 13 октября 2016 года № 11-40 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4013, опубликован 25 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Капшагай" от 30 ноября 2016 года № 14-48 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4058, опубликован 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Капшагайского городского маслихата Айтову Мейрамгуль Казбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата А. Ефименко
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев