Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 30-186 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 7 желтоқсанда № 4936 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 6-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.07.2023 № 6-32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Текелі қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 504, 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 20 пайызға арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық
мәслихатының сессия
төрағасы В. Кубрак
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

О повышении ставок земельного налога по городу Текели
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 30 ноября 2018 года № 30-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 декабря 2018 года № 4936. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 10 июля 2023 года № 6-32
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 10.07.2023 № 6-32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по городу Текели на 20 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 504, 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
3. Настоящее решение вводится в действие c 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата В. Кубрак
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский