Текелі қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 31-191 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 желтоқсанда № 4967 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 47-282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 26.05.2020 № 47-282 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Текели
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 11 декабря 2018 года № 31-191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2018 года № 4967. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 мая 2020 года № 47-282
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26.05.2020 № 47-282 (вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Текели согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 31-191 шешіміне қосымша
Текелі қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
3
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
5
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 11 декабря 2018 года № 31-191 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Текели"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Текели
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
3
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
5
7
Обменный пункт уполномоченных организации, расположенный в населенном пункте , за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоной
10