Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі "Текелі қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 25-162 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 31-192 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 желтоқсанда № 4968 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 25-162 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4681 тіркелген, 2018 жылдың 18 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Менисов Бакытжан Запировичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

О признании утратившим силу решения Текелийского городского маслихата от 24 апреля 2018 года № 25-162 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Текели на 2018-2019 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 11 декабря 2018 года № 31-192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2018 года № 4968
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Текелийского городского маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Текели на 2018-2019 годы" от 24 апреля 2018 года № 25-162 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4681, опубликован 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Текелийского городского маслихата Менисова Бакытжана Запировича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский